Hangisini alayım?? focus mu astra mı??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ondercdx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tabıkıde Astra focusun makyajlı kasası olsaydı neysede bu durumda Astra H

"focus" derdim bende opelci olsakta mantıklı olan tercihtir.

20 gün önce 2008 ghia 80 bin deki focusu 28 e aldı arkadaşım. biraz fazla istiyor gibi geldi bana . ama ben olsam km si biraz daha düşük olsaydı düşünmeden astra derdim. donanımdan dolayı. şimdi doğru karar senin için focus bence. tabi karar senin.

normalde mantığım focusdan yana olurdu.. yaşı km si motorundan ötürü kimse kızmasın ama astradaki 1.3 motor focuddaki motorla bir tutulamaz.. focusun dizel motoru iyidir..

ama gel görki ben biraz zevkine keyfine lüksüne düşkün adamım sırf o tavan için astra alırdım.. birde bildiğim araç opel servisleri var tanıdık o yöndende biraz astra ağır basardı..

o yüzden astra alırdım..

Sedan olsaydı focus derdim ama hatcback te opel daha hoş ve dolu duruyor...

Ben Kesinlikle Astra Al Giderken Yola Yapışır, Hız Sabitleyicisi Var :)

Ama Şöyle Bir Şey Var, Gösterdiğin Astra Çokca "Kıro" Arabasına Benziyor, Parçalarının

Bazıları Orijinal Değil , Astra Taraftarı Oldugum Halde Arabadan Soğutacak Bir Tip , Öte

Yandan Ford Biraz Dar Olur Astraya Göre, Bence Astrayı Al. Ama Açıkça Diyim, Astrayı

Satan Adamı Gözüm Pek Tutmadı, Daha Doğrusu Arabasını.. Farklı Eşyalarla Fotolar

Çekmiş ( Bir Foto Çekmiş Jant Değişik , Bir Foto Çekmiş Arka Spotlar Değişik..)

ama temizse astrayı al derim :)

Ben Kesinlikle Astra Al Giderken Yola Yapışır, Hız Sabitleyicisi Var :)

Ama Şöyle Bir Şey Var, Gösterdiğin Astra Çokca "Kıro" Arabasına Benziyor, Parçalarının

Bazıları Orijinal Değil , Astra Taraftarı Oldugum Halde Arabadan Soğutacak Bir Tip , Öte

Yandan Ford Biraz Dar Olur Astraya Göre, Bence Astrayı Al. Ama Açıkça Diyim, Astrayı

Satan Adamı Gözüm Pek Tutmadı, Daha Doğrusu Arabasını.. Farklı Eşyalarla Fotolar

Çekmiş ( Bir Foto Çekmiş Jant Değişik , Bir Foto Çekmiş Arka Spotlar Değişik..)

ama temizse astrayı al derim :)

jant nerde değişik bütün resimlerde aynı jant var benmi kaçırdım bir şey :)
ayrıca çocuk açıklamada yazmış arka stopları beğenmediğim için değiştirdim orjinalleride elimde mevcut onlarıda satarkn vericem yazmış..
resimdeki fotolardaki o stop farkıda sanırım birini takmadan önce çekmiş birini takdıkdan sonra..

astra astra astra

Geri