Harici Navigasyon Cihazları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan turnus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Harici Navigasyon Cihazları

zaten navigasyon aynı fark ekran boyu araç kontrollerine izin vermesi video izleme usb girişleri bluetooth fiyatını hakediyor ama ucuz demek ayıp olur

astraowner link' Alıntı:
zaten navigasyon aynı fark ekran boyu araç kontrollerine izin vermesi video izleme usb girişleri bluetooth fiyatını hakediyor ama ucuz demek ayıp olur
yok hocam ya bence ederi 1000tl civarı. yurt dışında hep bu fiyatlarda. 1200 desinler yaptırcam  ;)

Bende Tomtom One kullanıyorum, özellikle nöbetçi eczane bulmak için çok kullanışlı :) Onun haricinde 2-3 defa Sanayi sitesinde nokta atışı yaptım. Uzun yolda kalan Km. kalan dakika gibi bilgiler vermesi hoş oluyor. 240 Liraya almıştım.

hllb link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=387.msg23023#msg23023 date=1302004663]
yok hocam ya bence ederi 1000tl civarı. yurt dışında hep bu fiyatlarda. 1200 desinler yaptırcam  ;)
[/quote]
toplu alım yapak dedim kimse yanaşmadı..

goxb link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=387.msg23016#msg23016 date=1302003672]
yorum aliim ?:) 2000tl necvox vs. 200tl navking :)
S hllb kabloyu nereden geçirdiniz?
[/quote]
göstergelerin üstündeki gölgelik varya, onun arkası kanal gibi yada girinti anladın sen onu :) ordan geçiyo, sonra göstergelerin sağından aşşaya iniyo, çakmak girişinde usb dönüştürücü ile şarja gidiyo. pek kablo görünmüyo ortalıkta

akın link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=387.msg23027#msg23027 date=1302005318]
[quote author=astraowner link=topic=387.msg23023#msg23023 date=1302004663]
[/quote]
toplu alım yapak dedim kimse yanaşmadı..
[/quote]
ben yanaştım :)

Sipiralli link' Alıntı:
Bende de geçen sene aldğım navitech px120 var.Başarsoft haritası kullanıyor.Çok memnunum.Şu ana kadar bir falsosunu görmedim.Verdiğim 190 tl nı son kuruşuna kadar hakediyor.
Aynen ben de px120 kullanıyorum,gerçekten çok iyi.Daha yeni güncelleme de yaptım,aldığımda 1 sene ücretsizdi güncelleme şimdi sınırsız ücretsiz olmuş.Bizim arabalara da pek yakışıyor ha dft012

1021368.jpg

benim minik navigasyonum navking route 66 için TA 20011Q2 diye yeni harita güncellemesi çıkmış. ancak cihazı aldığımda bir yıl ücretsiz güncelleme olduğu ve 3 yıl falan önce aldığım için şimdi ücretsiz güncelleme yapamıyorum. 35tl para istiyor güncellemek için  31agryyy.
nette aradım ancak bulamadım bu haritayı  ( çeşitli sitelerde çeşitli haritalar var ama benim cihaz için uygun olanı bulamadım. )
acaba bu konuda bana yardım edebilecek bir arkadaş var mı aramızda? aynı cihazı kullanıp haritası olan yada netten indirebileceğim bir link verebilecek olan

ya aslında bende harici navi almak istiyorum ama,
cihazın güncel haritaya sahip olması kadar önemli bir sorunum var..

oda araçta bu aletin düzgün duracağı yer neresi
ve tutucusunun araca zarar vermemesi....

Geri