Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Koray bak sizin o köftecinin adı Köfteci Mustafa idi... ahanda buda köftesi :sulanma:

mustafa5.jpg

Emre bu ne? demişsin bide nadir abi, hiç olmadı bu :D Bu nedir abi? İlla kalkıp bursaya köfteci yusufa mı gideyim yada kütahya yolundaki köfteci ramize mi gideyim :( :sulanma:

Chip ettim, dyno da günde 10 kez deniyoruz.

Arkadaş ekleyin bol bol, facebook tarzı sohbet ekliyecem, arkadaşlarınızla kaynatabileceksiniz.

Mert ortamı şöyle bir tatlandırayım dedim :D açılışı yaptım yaw adresleri alalım :D

Chip ettim, dyno da günde 10 kez deniyoruz.

Arkadaş ekleyin bol bol, facebook tarzı sohbet ekliyecem, arkadaşlarınızla kaynatabileceksiniz.

Güzel baktım siteyi toz duman ediyorum dedim en azından bir başlık altında duman edeyim böyle yazmak hoş oluyor :D

Sabitler isen güzel olacak ;)

Güzel baktım siteyi toz duman ediyorum dedim en azından bir başlık altında duman edeyim böyle yazmak hoş oluyor :D

Sabitler isen güzel olacak ;)

Bölümün sorumlusu The Eye, ona patlar.

benim yazlık cebecide abi :) karasu sahili yıktılar, liman yapıyorlar... deniz olayı bitti orda

benim yazlık cebecide abi :) karasu sahili yıktılar, liman yapıyorlar... deniz olayı bitti orda

Ben Karasu içinde pek deniz kenarına inmedim aslında Kocaali kıyısı bana daha uygun birde sakin idi. Genelde orayı tercih ettim. Kiraladığım yazlık Karasu da idi işte araba ile gelip gidiyordum. Daha önce orada bir liman çalışması vardı. Hatta kamp yeri filan da orada yapılıyor idi. Ama Karasu halkı şunun farkında değil...Karadeniz ile şaka olmaz....

aa orası öyle abi, hersene 10-15 kişi ölüyor orda ama insanımız yine umursamıyor. sakarya nehrine balık için dalan adama karasuda denize girme diyebilirmisin abi :S
liman yüzünden dubleks yazlıklar 25 binliraya indir aklında olsun abi buarada

Geri