Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mantık çerçevesi veya paspartusunda takılmak gerekirse abi kesinlikle bu !!!

yarın devam abii ben kaçar :)

mantık çerçevesi veya paspartusunda takılmak gerekirse abi kesinlikle bu !!!

yarın devam abii ben kaçar :)

Kardeşim Allah rahatlık versin kendine iyi bak bende birazdan giderim zaten kanıt diye diziyi izliyorum :) eski bölüm ama olsun güzel ekşın var :rakir::rakir:

Kardeşim Allah rahatlık versin kendine iyi bak bende birazdan giderim zaten kanıt diye diziyi izliyorum :) eski bölüm ama olsun güzel ekşın var :rakir::rakir:

bende dizi arayışındaydım abi ekşini bolsa ilgimi çekebilir diye düşünüyorum, malum kurtlar vadisinden soğumaya başladım

bende dizi arayışındaydım abi ekşini bolsa ilgimi çekebilir diye düşünüyorum, malum kurtlar vadisinden soğumaya başladım

Eski bölümleri veriyorlar ama güzel yine de ben begeniyorum... yaw vadi ve behsat yüzünden şefkat tepeyi izliyorum en azından adamlar durmadan bölüm sallamıyor. :D

bende seksenler, arka sokaklar felan idare ediyodum şimdilik blomberg kelime oyununa sardım bu ara hiç kaçırmıyom yakında benide orda görebilirsiniz mutlaka sizden de bahsetcem forum olarak :)

bende seksenler, arka sokaklar felan idare ediyodum şimdilik blomberg kelime oyununa sardım bu ara hiç kaçırmıyom yakında benide orda görebilirsiniz mutlaka sizden de bahsetcem forum olarak :)

Bu akşam sakarya fırat var kaçırmazsın sanırım ;)

Nadir bey sivasın köftesinde başka birde kebabı var, Bu ayni zamanda tokatında meşhur kebabıdır . İki ilimizde bunu sahipleniyor. Bu kebabı tokata gittim orada yedim, Sivasın köftesi kadar iyi gitmiyor .Aşağıdaki resimlerdende görülecği gibi sebzeli . Gittiğimde bun un sobasını da aldım .Yapımı mangaldan daha kolay ve fazla kömür ve ateş ile uğraşması yok.

Geri