herkeze yardım etmek istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan metin_7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar abılerım ablalarım bugun bızım oto tamırcı dukkanına gıttım bızım kalfanın tıpo marka aracı vardı benden rıca ettı orta konsolu karbon kaplayalımmı yardım edermısın dıye bende tmm dedım soktu butun parcaları zımparaladık fln gayet gzl yaptıkk ve gercekten beynımın ruhumun dınlendıgını hıssettım mutlu oldum dıyecegım su istanbulda yada istanbula gelebılecek abılerım ablalarım varsa araclarını karbon kaplamak sıteyen konsolu yada aracının herhangı bır yerının soldugunu yıpragını gorupte yardım ısteyenlere UCRETSIZ olarak gonulden ozverıylee yardım etmek ısterım en ıyı sekılde yapıcagımdan da emın olabılırsınız sımdı aranızdan bır kac kısı der heralde kımsın sende yardım etcen hemde cıkarsız dıye ben sıradan bır ogrencıyım dersler olsun iş olsunnn bayagı yoruluyorumm ve bu kaplama ısını kendıme hobı olarak goruyorum maksat hem iş yapmak bırseylerle ugrasmak hem tanısmakk beraber bırsey yapmakk bakarsınız bununla ılgılı aktıvıteler bıle yapabılır yerı gelır ogretebılırımde hıcbırsey BEKLEMEDEN sadece yardım amaclı tekrar soyluyorum umarım benı yanlıs anlamazsınız cunku ben bu forumu sevıyorum yardımlasmak olmedı benım gozumde hersey parada degıl yardımım dokunursa gercekten mutlu olurum umarım admınımızde bu duruma sıcak bakar benı yanlıs anlamaz hafta ıcı hemen hemen hergun bosum arada derslerım var onlardan arta kalan zamanlarda yardım edebılırım sadece burdan yada ozel mesajdan msj atmanız yeterlı olucaktır saygılarımla

bu kendı aracıma yaptıgım orta konsolun resmı bu sabah bulabıldım

picture.php

Son düzenleme:
Senin meslek neydi bilmiyorum ama önümüzdeki günlerde ne olacağı belli:)

ben aofde acıkogretım okuyorum ama hobı olarak goruyorum bunu benım gıbı aracgını guzellestırmek ısteyenlere yardımıcı olmak ıstıyorum sadece:)

Arkadaşım neden seni yanlış anlasınlar.Hobilerin olması yada birşeyleri seviyor olmanın ne gibi yanlış anlaşılacak tarafı var.Az çok burada tanıyan tanıyor beni, altımda F10 bmw işim galericilik, ama memlekete gittiğimde alırım elime kazma kürek dalarım bahçeye.Bir sürü iş yaparım.Çünkü seviyorum toprakla uğraşmayı.Ha istesem yorulmadan parayla adam tutar her işimi oturduğum yerden yaptırırım, lakin ben toprakla uğraşmayı seviyorum.Profesyonelmiyim değilim, bir görsen varya gün batımında yüzüm gözüm çamur saçlarım bile çamura bulanmış oluyor :) Zevk aldığın işi sonuna kadar yapacaksın arkadaş.Dünyaya bir kere geliyoruz.

kesınlıkle o yuzdenn herkezın aklında olsun ayrdım ısteyenı yonlendırım bu konuda bana :)

kesınlıkle o yuzdenn herkezın aklında olsun ayrdım ısteyenı yonlendırım bu konuda bana :)

Niyetim yoktu ama o kadar güzel anlattınk, saatlerdir aracımın neresine yaptırsam bu işi diye düşünüyorum :)

Metin kendi düşen ağlamaz git o arkadaşını bul yaptığın yerlerin resimlerini kuzu kuzu çek bakalım :D Ne iş becermişsin bizde görelim :)

Geri