herkeze yardım etmek istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan metin_7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Serkan abimiz benim 4 yılda attığım mesajın yarısından fazlasını 1.5 haftada atmış :D 1 ay dursaydı gold üye olurdu.

Serkan abimiz benim 4 yılda attığım mesajın yarısından fazlasını 1.5 haftada atmış :D 1 ay dursaydı gold üye olurdu.

İlginç birşey söylim mi, tamamen yaptığın meslek dalıyla alakalı olmakla beraber baszı iş dallarında kendi işinin sahibiysen birde yanında işten anlayan elemanlarınvarsa boş zamanın çok oluyor :)

tebrik ederim sizi bende bir keresinde eski latopumun üzerini kaplamıştım baya zor bir iş yada benim yeteneğim yok:D

Aslında metin bu kadar kaşınırken Savaş bey metine özel bir konu açıp konuyu sabitleyip yorum kısmını kilitleyip özel mesajla metine ulaşılmasını sağlayabilir düşüncesindeyim.

İlginç birşey söylim mi, tamamen yaptığın meslek dalıyla alakalı olmakla beraber baszı iş dallarında kendi işinin sahibiysen birde yanında işten anlayan elemanlarınvarsa boş zamanın çok oluyor :)

O konuda haklısın ama,sadece boş zamanla olacak iş değil abi. Benim işim genelde masa başı. çok nadir hafta da 1 -2 defa dışarı çıkarım. Onun harici sürekli PC başındayım. forumlarda 10 defa okurum 1 defa yazarım. O bile bezdirir bazen çıkar dolaşırım. Yani çok muahbbeti sevmesi lazım adamın yoksa boşta olsan olacak işdeğil.

O konuda haklısın ama,sadece boş zamanla olacak iş değil abi. Benim işim genelde masa başı. çok nadir hafta da 1 -2 defa dışarı çıkarım. Onun harici sürekli PC başındayım. forumlarda 10 defa okurum 1 defa yazarım. O bile bezdirir bazen çıkar dolaşırım. Yani çok muahbbeti sevmesi lazım adamın yoksa boşta olsan olacak işdeğil.

Serkanın ne iş yaptığını bilmiyorum.Ama benim işim belli.Belki yeri geliyor haftada bir araç satıyoruz yeri geliyor maaşı bile cepten ödüyoruz elemanlara tabiri caizse.Ama günde o kadar çok gelen giden oluyor ki, o kadar parazit insanlar gelip başını ağrıtıyor ki, inan şurada senin gibi iyi niyetli arkadaşlarla birşeyler paylaşmak gün içinde yaşadığın şeyleri siliyor.İnternet dışında sosyal hayat mı.Tabiki o da devam ediyor :)

Geri