HGS Kartını Nasıl Taktınız

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan arif06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar HGS kartını ön camın tam neresine taktınız. Corsa D kasa araca takan oldu mu?

Arif önemli olan HGS sistemine kayıtlı olman ;) istediğin yere yakıştır gitsin üç aşağı beş yukarı... ;)

Ön cam orta üstteki noktalı siyah yere olur o zaman Nadir Abi?

Ön cam orta üstteki noktalı siyah yere olur o zaman Nadir Abi?

Olur olur çünkü zaten okumasa bile sisteme kayıtlı olmanızdan dolayı direk düşecek bakiyeden ;) için rahat olsun yani ama aklında olsun HGS bölümünden geçiş yap OGS değil ;)

HGS etiketlerinizi dikiz aynasının arkasına yapıştırırsanız görüşünüzü engellememiş olursunuz.

Ben Nadir abinin dediği gibi yapıştırdım, oturduğum yerden görmüyorum, tam aynanın arkasında kalıyor :D

hgsn.png

ben tam dikiz aynasının arkasına yapıştırdım ne beni engelliyor nede geçişlerde sıkıntı oluyor. hazır hgs konusu varken bir soruda ben sorayım... hgs ile ilk geçişimde turnikede yeşil ışık yandı 2 gün sonra tekrar geçtim hgsden hesabımı kontrol ederken ilk geçişimin ücretlendirilmediğini gördüm. beyaz liste diye bir şey yazıyor. acaba ilerde bana bir sıkıntı olur mu? hsg sorgulatma da borç çıkmıyor.

ben tam dikiz aynasının arkasına yapıştırdım ne beni engelliyor nede geçişlerde sıkıntı oluyor. hazır hgs konusu varken bir soruda ben sorayım... hgs ile ilk geçişimde turnikede yeşil ışık yandı 2 gün sonra tekrar geçtim hgsden hesabımı kontrol ederken ilk geçişimin ücretlendirilmediğini gördüm. beyaz liste diye bir şey yazıyor. acaba ilerde bana bir sıkıntı olur mu? hsg sorgulatma da borç çıkmıyor.

Hiç bir sorun çıkacağını sanmam yeter ki HGS kartında bakiyen olsun.

Sabah HGS etiketini maaş hesabına bağlı olan bankadan aldım. Bakiye 20TL' nin altına düşünce hesaptan otomatik yükleme yapacakmış. Çok iyi oldu birde gidip yükleme için uğraşmayacağım. Birde içten ön cama yapışacak olan etiketin dışa beyaz ksmı bana ise sarı kısmı görünecek değil mi?

Geri