Hırsızlık olayı ve bir soru...

immo yalan oluyo walla... hırsızlar bu işi çoktan aşmış.. immo filan dinlemiyo çalıyolar. nası yapıyolar bilmiyorum walla şerefsizler...

hiç kimse alarmdan bahsetmiyor,,,,,
alarm taktırın arabaya...
yokmu alarm ötmeye başlayınca cep telefonuna uyarı gelen bir sistem,,,

ben de birşey sorcam ruhsat arabanın içinde olsa bir sorun çıkarmı çalınınca,,,

sigortacılara hiç güvenmeyin bir yer bulup yırtmaya çalışıyorlar!!!

kasko poliçenizi iyice okuyun!!!
misal adam çantanızı çaldı,çantanın içindede araba anahtarınız var,gitti park yerine arabayı aldı gitti,sigorta bunu karşılamıyor,vs vs

Son düzenleme:
bukadar abartmayın ne kompresörler çalınıyo sizinkinimi çalamıcaklar.immo bilmem ne hikaye hırsız gözüne kestirmesin sizin arabayı kestirirse kimse kurtaramaz ne baston kilit ne immo ne cam filmi(zaten camı kırmazlar merak etme)...ben hiçbişey yapmıyorum kaskosu yokmu zaten içiniz rahat olsun.duanızı edip yatın.ha yok gene korkarım diyosan zain sana tavsiyem aküyü sök hergece götür eve:kop:bu paranoyanın başka sonu yok.
abi kırmaz olurlar mı benim eski araban olan 99 model polo classic'in sol arka kapının camını kırmışlardı ama hiçbişey almamışlardı bundan 1 hafta öncede 2002 model bir passatın camını kırmışlardı(sağ ön cam) ama ondanda bişe çalmamışlar

abi kırmaz olurlar mı benim eski araban olan 99 model polo classic'in sol arka kapının camını kırmışlardı ama hiçbişey almamışlardı bundan 1 hafta öncede 2002 model bir passatın camını kırmışlardı(sağ ön cam) ama ondanda bişe çalmamışlar

valla ilginç ben hiç duymadım.nediyim doğrudur ozaman ama arabayı çalmak isteyen kırmadan girer diye biliyorum.

valla ne yapılırsa yapılsın istenirse arabayı çalıyolarda giriyolarda o yüzden sadece allaha emanet bırakabiliriz araçlarımızı şahsen ben otoparka çekiyorum ve misafirliği gidip araba dışarıda kaldığı sürece saat başı arabaya balkondan bakıyorum

valla ilginç ben hiç duymadım.nediyim doğrudur ozaman ama arabayı çalmak isteyen kırmadan girer diye biliyorum.
ya bende şunu söyliyim zaten bende çalmak için girdiğini düşünmüyorum bizim arabayı parkettiğimiz yerde genelde kamyocular oluyor belki bi kamyoncu yer bulamayınca sinirini bizim arabadan çıkarmıştır çünkü benimkinden 1 hafta önce camı kırılan passattanda benim polodan da hiçbirşey çalmamışlardı yani benm düşüncem bu park yeri için arabaların camlarını kırdılar

Hırsız kafaya taktıktan sonra bence içine giremiyeceği araba yoktur. Valla Allah yardımcımız olsun. Maşallah diyeyim bizim buralarda nadiren olur böle şeyler, bizde alarm taktırıp geçiştiridik. Allaha emanet yaşıyoz, ama nette biraz araştırma yaptım ilginç sistemler var. Cep telefonu üzerinden arac takibi, arabayı stop etme-çalıştırma, tüm siren ve lambaları yakıp söndürme gibi. Şimdilik ihtiyaç duymuyorum ama memleketin halide malum..

Geri