hız sabitleyici

mstf_krkmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi akşamlar bnde 2004 astra enjoy var hız sabitleyici taktırmak istiyorum. takılabiliyormu eğer takılıyorsa fiyatı hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok ssevinirim tşk

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
forumu ararsanız aradığınız tüm cevaplar var......

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
herkese iyi akşamlar bnde 2004 astra enjoy var hız sabitleyici taktırmak istiyorum. takılabiliyormu eğer takılıyorsa fiyatı hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok ssevinirim tşk

Takılıyor tabii,

Aracınız

benzinli ve manuel vites ise:
Hız sabitleyici Kolu+ debriyaj switch lazım

benzinli ve eastronik (otomatik vites) ise:
Sadece Hız sabitleyici kolu

Dizel ise
Sadece Hız Sab. Kolu

Ayrıca bunları almadan önce aracınızda debriyaj switch için (manuel beniznli araç ise) tesisat kontrolü yapılacak. eğer tesisat var ise aracınıza bu parçalar montaj yapılıp TECH2 ile aktivasyon yapılıp motor beynine kol tanıtılacak. Tachometreden de lambanız aktif edilecek. Enjoyların bazılarında bu lamba olmayabiliyor.

Sanırım tanıtım yapmanız lazım üye arşivinde...:)

yy982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 astra eğer Astra H olarak geçiyorsa:

Ben aşağıdaki ürünü satın aldım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-icin-orjinal-hiz-sabitleyici-104496545/detay

Daha sonra aracımın triger setini değiştirttiğim va bazı başka işlemler yaptırdığım özel serviste montajını yaptırdım. Şu anda kullanıyorum. Çok güzel bir icat, herkese tavsiye ederim.

Ben 125 lira kol ve müşür için verdim, 190 lira diğer servbis işlemlerim tutmuştu, usta tanışmamız şerefine toplamda 200 lira aldı, bazı ufak tefek işler ve hız sabitleyici montajı için 10 lira vermiş oldum.

Ancak usta "eğer hepsini bana yaptırsaydın -yani parçayı da ondan alsaydım- yine toplamda yaklaşık aynı parayı vermiş olurdun" dedi.