honda crx delsol mu mgf rovermı

daha önce MGF sahibi olmuş biri olarak çok keyifli bir araba olduğunu söyleyebilirim ,arkadan motoru ile .ama çok problemli bir araba ve burda kesinlikle ustası yok .bize pek çok problem çıkardı ve her birinde saçımızı yoldurdu.almak için ilgilenen arkada var ise kesinlikle tavsiye etmiyorum :)

Rover mi uzak duracaksin...Uzulerek yaziyorum ama boyle :cry:

Gitmeyen ve tamirciden cikmayacak arabayi ne yaparsin? :sorry:
Rover cok sevdigim bir marka ve nerdeyde butun modellerine ailece sahip olcuk.:cry:
2-4-6-8 serisi... Turbo olanlari
Uzerinde Rover motoru olanlarin hespinde problem yasadik..
216 couple tamirciden cikmadi... 416 sedan motor yedi....:mad:

patron nedersen de bugün otomobil sektörü için yapılmış belgesel tv programları oralara çıkan exper lerin tamamının dediği seydir ve mgf nin koleksiyoncuları vardır.
tamam hangisi hızlı gideri karşılaştıralımda hangisi daha güzel karşılaştırması hak yemek olur.

Cok guzel araba kabul ediyorum aksinide yazmiyorum....

Rover motor olarak cok problemli...
Hiz olarak kesinlikle karsilastirmadim...Bence bu iki arabada icin hizin onemi bile yok...
Yolda kalip gidemedigin zaman araba ne kadar guzel olsana cok sovuyorsun arabaya..
Bide bu yolda kalma aliskanlik haline gelince :-( Tahmin et artik..

Su guzellige baksana..Bize bu araba kafayi yedirmisti...
1996 yilinda sifir olarak almistik...Bir suru Problem Problem ..
Arabadan hala haber aliyoruz. Hala annemin uzerine kayitli.. Hala problemli. En son sansimaz gitmis...

r8gallery_05.jpg

Arkadaşlar MG F 1.6 ve 1.8 motorlar honda motoru değildir aklınız karışmasın o yönde...

Diğer bi kısımdan bakarsan yol tutuş ve sürüş özellikleri bakımından rover çok daha iyidir fakat delsol da ki 1.6 vtı motor ise düzlükte çoğu araca bile kafa tutabilicek güçlüktedir ama ne yazık ki iş düzlükte bitmiyo tabii...

Genel olarak rover lükslüğün yanında sorunları ile bilinir ki malesef tr de ise servisi neredeyse hiç yoktur...

Görünüm ve sürüş özellikleri bakımından MG F göze hoş gelsede tercihim kesinlikle honda'dan yana olurdu...

gıdıp 70 mılyara alınan passatı alınca parçası normal oluyorda 10 mılyara rover alınca ne hıkmetse pahalı oluyor.bu ZIhnıyetı anlayamıyorum.sonucta boyle araclar kuscuların elıne gecıyor fıyatı ıne ıne sonrasıda zaten malum.bu olay sadece rover ıcın değil tum kupon araclar ıcın oyle.gıdın bakın bakalım o zaman bu aracların ayarındakı bı arac sımdı almak ıstense ne kadar vermek gerekır.MESELA del-sol crx 98 de uretımden kalkıyor yerıne S-2000 uretılıyor.(ki s-2000 en ucuz spor araba piyasada)

Geri