hyundai era 110 hp syle..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan balkay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
güvenliğe pek önem vermiyorsun galba

BALKAY nickli kullanıcımız arabasını aldı foruma yorum eklemez oldu. 1 hafta kullandınız ilk izlenimler nasıl?? Hyundai'nin neleri iyi neleri kötü? paylaşırsanız seviniriz. Değil mi?

Bence servisten vakit bulupta internete giremiyordur...:) :) :) :)

Umarım ölee bişey olmaz..Şakaydı sadece...Tekrar hayırlı, uğurlu olsun...

slmlar saygılar..internetten uzağım..iş yoğunluğu kusuruma bakmayın..araçtan çok ama çok memnunum..şehir içi sakin kullanımda yani aile babası gibi 150 binlira yakıyor.ama basarım dersen 200 bin lira yakıyor..kırmızı ışıkta 2.0 marea yı yiyor diyebilirim..yol tutuşu benimki full olduğundan lastikler iyi ama alt donanımlarda ince lastik var bazen problem olabiliyor..nerden mi biliyorum..şirkette de bitane era var ordan..yedek parça iyi..opelin karter korumasını 95 ytl ye yaptırıken hyundai 23ytl aldı..uzun lafın kısası araç güzel..tavsiye ederim..

valla amcamdada 2000 accent gls var astradan inip ona binince bisiklet gibi geliyor.turkiyede broadwaylar bile 9-10 miyyarken temprada dahil buna ben accent alırdım iyide kaçıyor.ikinci elide iyi hemen satılıyo.malzemesi iyi olmayabilir ama 9-11 miylar arası alınabilecek en iyi araba.astra (f)sonra.

parçası ucuzdur ama çok değiştirirsin aynı hesaba hatta daha da fazlasına gelir sana.
Hyundai'lerden nefret ediorum. bi kere çok şekilsiz ve tipsiz bi araba. Bedava verseler binmem açıkçası.

ama zevk meselesi tabi seni bilmem.

opelden kaliteli olsa taksiciler tercih etmez kaç tane opel taksi var ? ;)

Geri