İç Sıcaklık Derecesi Göstergesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sahin67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabamın bilgi gösterge panelinde, iç sıcaklık derecesi göstergesi arızalı, yani iç sıcaklık derecesini göstermiyor...Acaba oto elektrikçisi bu arızayı giderebilir mi?..Ya da elektrik arızası dışında, başka problem olabilir mi? Arkadaşlar arabasında böyle bir arıza ile karşılaşan ve sorunu halleden varsa yardımlarınızı bekliyorum...Elektrikçiye götürmeden önce bilgim olsun istiyorum.

Dış sıcaklık demek istiyorsunuz sanırsam? Tamponun oradaki sensörü bozulmuş, kopmuş olabilir. Değiştirince düzelir.

Emre kardeş teşekkür ederim bilgin için, elektrikçiye götürdüm...Usta "sensör yok, düşmüş veya bozulunca eski sahibi taktırmamış olabilir" dedi...Serviste bulunuyormuş aradım, 30 lira dediler...bugün alıp taktırmayı düşünüyorum...

Emre kardeş teşekkür ederim bilgin için, elektrikçiye götürdüm...Usta "sensör yok, düşmüş veya bozulunca eski sahibi taktırmamış olabilir" dedi...Serviste bulunuyormuş aradım, 30 lira dediler...bugün alıp taktırmayı düşünüyorum...

Rica ederim, takınca görürsünüz, kendiliğinden düşecek bir pozisyonda değil, önden aldığı darbe sonucu kaybetmiştir %99.

düşme şekli dediğiniz gibi, darbe sonucu falan olabilir...Ya da ustanın dediği gibi, önceden bozulduysa falan eski sahibi değiştirmemişte olabilir.

Herkese iyi akşamlar dış sıcaklık göstergem yanlış gösteriyordu değiştir fakat yien aynı hava - lerdeyken +5 derecede gösteriyor.Nedeni ne olabilir usta biraz geçince duzlır hava değişimini görünce dedi ama tık yok doğru göstermiyor başka ne sebebi olabilir ki yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

yeni mi aldiniz cikmami.cikmaysa oda arizali olabilir ama yeniyse bir sey diyemeyecegim normalinde yeni ise görevini yerine getirmesi lazim.

Herkese iyi akşamlar dış sıcaklık göstergem yanlış gösteriyordu değiştir fakat yien aynı hava - lerdeyken +5 derecede gösteriyor.Nedeni ne olabilir usta biraz geçince duzlır hava değişimini görünce dedi ama tık yok doğru göstermiyor başka ne sebebi olabilir ki yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

Eski sensörde de aynı hata mı vardı? Araç da lpg var mı ve lpg tesisatı sensöre yakın mı? Başka ihtimal gelmedi aklıma.

Geri