İlk ABS Deneyimim.. :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 18XET01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya ! Ne Diyorum Ben Size , Sadece 2500 devirden sonra rüzgar sesi olmayan bir uçağın motoru gibi uğultu geliyor, tahminimce turbo... Kaputun Altında Görünürde Turbo YooK :confused:

Sadece senin için konuşmuyorum tunerrus ama bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor... :mad:

Pardon kardeş kusuruma bakma ben senin açıklamayı yaptığın gün rahatsızdım foruma gelemedim. Eksikleri arkadaşlardan alıp tamamlayacağım.
Islık varsa kesin turbodur, kapı fitillerine serum hortumu geçirirsen turbon iptal olur haberin olsun. :D :D :D

Pardon kardeş kusuruma bakma ben senin açıklamayı yaptığın gün rahatsızdım foruma gelemedim. Eksikleri arkadaşlardan alıp tamamlayacağım.
Islık varsa kesin turbodur, kapı fitillerine serum hortumu geçirirsen turbon iptal olur haberin olsun. :D :D :D

Ö.d. Geçmiş Olsun, Varya Bir Gün Turbo YOksa Bİle Gidip Kendi Cebimden Taktıracağım, Resmini de Çekip Böle En Az 30-40 Kişiye Erstaunen Straße (Şaşırma Sokağı) edeceğim öle kalcanız :D

Ö.d. Geçmiş Olsun, Varya Bir Gün Turbo YOksa Bİle Gidip Kendi Cebimden Taktıracağım, Resmini de Çekip Böle En Az 30-40 Kişiye Erstaunen Straße (Şaşırma Sokağı) edeceğim öle kalcanız :D

Yalnız doğru bağlat egzantiriklerden tahrikli olacak.. Farklı yerlere koyarsan gene dalga geçer kardeşim bunlar seninle.. Aynı zamanda özellikle tek palli turbo bulmaya çalış opelde genelde tek palli çıkar turbolar sonra derlerki yok bu turbo sanayi işi çakma fason falan.. İçindeki bu azime saygı duydum..

Dilersen ben sana yardım ederim.. Bu sistem için direksiyon miline kadar çok değişik parçaların kalibrasyona ihtiyacı vardır.. 700 lira gibi cüzzi bir miktarla hallederiz ;) %10 tasarruf %40-45 güç artışı sağlar..

Aşağı da self servis bölümünde Ethem abini bul, O sana bi yol gösterir..:)

Dilersen ben sana yardım ederim.. Bu sistem için direksiyon miline kadar çok değişik parçaların kalibrasyona ihtiyacı vardır.. 700 lira gibi cüzzi bir miktarla hallederiz ;) %10 tasarruf %40-45 güç artışı sağlar..

Öncelikle Sağol.. Ama Araba Birkaç Seneye Kadar Satılacağı İçin Dursun Şimdil Turbo .. :p

sadece işçiliğe 700 TL :) :) Turbonun Kendisi Ne Kadar? :D

Foruma bak ya! Bir içer ehliyetimi aldılar diye zırlar! Biri 14 yaşında ehliyetsiz araba kullanır, ilk ABS deneyimim diye anlatır! Sırada ne var?

Foruma bak ya! Bir içer ehliyetimi aldılar diye zırlar! Biri 14 yaşında ehliyetsiz araba kullanır, ilk ABS deneyimim diye anlatır! Sırada ne var?

izleyelim ve görelim :D Benden Küçükler Bu FOrumda Yazmış Araba Kullandığını :D

Sen Bi 4 sayfayı oku da öyle yorum yap bir daha sendeki ehliyet çok mu tecrübeli 23 yaşındasın ! :mad:

Biri 14 yaşında ehliyetsiz araba kullanır, ilk ABS deneyimim diye anlatır!?

Sen Hiç Araba Kullanmadın mı Ehliyetsiz.. Ben Trafikte Araba Kullanmadım ! :mad:

Sen Nasıl Böyle Bir Şey Söylebiliyorsun Anlamadım? :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri