İlk ABS Deneyimim.. :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 18XET01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konuşma stilini yaşına bağlıyorum... ama yinede biraz edebi dilde tutmak lazım.

bende araba kullanmasını 12 yaşına gelmeden öğrendim. çok da hevesliydim oldum olası. ehliyeti alana kadarki son 2 senede şehiriçi kısa mesafelerde ve şehirlerarası çok sık kullandım. ama o dediğin arkadaşların gibi videomuzu falan çekmedik. seninde bu heyecanını yeni öğrenmene bağlıyorum. sana tek tavsiyem dikkatli olman. çünkü trafikte her an bedelini ödeyemeyeceğin şeylerle karşılaşma riskin var. biz şanslıydık vukuatsız atlattık. aynı şans sende olmayabilir...

Konuşmam Normalde Böyle Değildir. (Sadece NaN Biraz Şaka-Espri Gibi Bir Şeydi Yoksa Büyüklerimle De Böyle Konuşmam.)
Şans konusunda haklısın ama ilk defa böyle bir şey yaşadım :rolleyes:
Araç Kullanma Konusunda Kucakta Araba Kullanmışımdır Çünki Benim 2000 yılında çekilmiş bir fotoğrafımda kuzenim bana bakarken lojmanın içinde (sanıyorum bir uno nun içindeydi) amcamın (öz teyzemin kocası tam olarak nasıl denir bilmem) kucağında kullanmışım..

Benim Araba Kullanmaya Başladığımın Fotoğraflı Belgesi 2000 yılına dayanır, yani 11 yıl önce ben taa 3 yaşındayken.. :D

Şu Smiles ' lar Ne Çok Şey Anlatıyor :rolleyes:

Buna da Pek Kullanma denemez ama... Yorumlarınız için teşekkürler :) Biraz Raya Girdi Bu İş :D

ehliyet olmadan baban yanında olsa bile kullanma derim allah korusun bir sorunda babam yanımdaydı desende bu hic bir şeyi degiştirmeyecektir..

polisler beni ilk defa ehliyeti aldığım gün bende 1 gün önce durdursan yapıştırmıştınız cezayı dedim ters ters baktılar :)

polisler beni ilk defa ehliyeti aldığım gün bende 1 gün önce durdursan yapıştırmıştınız cezayı dedim ters ters baktılar :)
aynen yaaa çok şükürki ehliyetsiz bi kez bile girmedim çevirmeye (bi kere nerdeyse giriyodumda neyseki ara cadde varmış oraya daldım :)) ehliyeti aldım şak diye durdurdular arabadan indirdiler arabayı didik didik ettiler sanki kaçakçılık yapıyomuşuz gibi. sordum rutin kontrol dediler, hay dedim sizin rutininize

aynen yaaa çok şükürki ehliyetsiz bi kez bile girmedim çevirmeye (bi kere nerdeyse giriyodumda neyseki ara cadde varmış oraya daldım :)) ehliyeti aldım şak diye durdurdular arabadan indirdiler arabayı didik didik ettiler sanki kaçakçılık yapıyomuşuz gibi. sordum rutin kontrol dediler, hay dedim sizin rutininize
sislerim yanıyordu artislik yapcaz ya :) ceza yiyorduk neredeyse allahtan fazla üstelemediler yıl sonu olsaydı yemiştik kesin :D

sislerim yanıyordu artislik yapcaz ya :) ceza yiyorduk neredeyse allahtan fazla üstelemediler yıl sonu olsaydı yemiştik kesin :D
ben babamlara öyle bi ceza yedirtmiştim 4-5 yıl önce :) clio symbol vardı onun parklarına mavi ampul takmıştım, o zamanların modası :) sis düğmeleri far kolunun üstünde bunların, açık kalmış. babamda kolu bi çevirince sisler yanmaya başlamış, babamda fazla karanlık olmayınca ışığıda görünce farlar yandı sanmış o an dalgınlıkla. polis ilerde çevirmiş tabi durumu görünce :) babam "biz genç adammıyızda artistik peşinde olalım, yanlışlıkla böyle gelmişiz" desede cezayı yiyomuş. neyseki trafikten tanıdıklarla görüşmüş öyle kurtarmışlar cezayı :)

Yani Sende Ehliyetsiz Araba Kullandın Trafikte :D ;) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri