ilk triger değişimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mfg
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mfg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize selamlar aracım astra classic şuan 50000km yakında kışlık bakıma gidecem triger kayışını değişmem gerekirmi yada ilk trigeri kaç binde değişmem mantıklı olur şimdiden teşekkürler

Mehmet bey selamlar,
Aracınızın ilk triger değişim km si 4 sene veya 60000 km dir.dört sene zarfında 60000km yi tamamlayamazsanız bile değişmesi gereklidir.Malum lastiklerde olduğu gibi sertleşmeden dolayı kayış kopabilir.
saygılar.

servis 60000km değiştiriyor değiştirmesi sana kalmış araban kaç model ki?
2005 model gittiğim özel servis 50000 de değiştirmeyi öneriyor bana biraz az gibi geldi km

herhalde servise desen 20000 km de dahi değiştirir sonuçta para kazanıyor daha çncede yazmıştım ama opellerde benzinli için 6 sene 75000 dizellerde 6 sene 90000

değiştirmek istersen kesinlikle işten anlayan ustaya yaptır. benden önceki sahibi X markanın servisinde değiştirmiş. fakat sente ayarını tam tutturamamışlar. adam 1 sene öyle kullanmış. araca ilk bindiğimde bir sorun olduğunu anlamıştım. ustalar hemen 10 ytl karşılığı düzeltti. saygılar

Merhaba Vectra 1.6
Sente ayarı ne oluyor? Ben de yakın zamanda triger değiştirttim. Nasıl hissediler sente ayarı.

herhalde servise desen 20000 km de dahi değiştirir sonuçta para kazanıyor daha çncede yazmıştım ama opellerde benzinli için 6 sene 75000 dizellerde 6 sene 90000
Eminmisiniz? insanları yanıltmayalım çünkü mazallah çok önemli bir konu.

Geri