İnsignia Beklediğiniz gibi mi?

Insignia yı nasıl buldunuz

• beğenmedim

Oy: 15 10.7%
  • beğendim

Oy: 92 65.7%
  • bekleyip görecez

Oy: 33 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    140

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar insignia beni hayal kırıkığına uğrattı. tmm motor seçenekleri filan güzel ama tipi filan vectra nın yerini alamaz bence. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opel'in yeni tasarım anlayışını yansıtan ilk model ve gerçekten başarılı, Opel imajı çizgilerine hakim ve yeni tasarım yapısında bulunan kırık bel ve yüksek cam çizgisi ile ızgara yapısı harika. segmentini çok zorlayacak. hatta bir üst segmentteki bazı rakiplerini bile.. :)
sport tourer modelinde bagaj tasarımı ilk bakışta biraz Q7 yi andırsada kendine has ve gayet güzel...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok beğendim. Şimdi o araca oto showda bakmak kötü oldu :D ferrariler mercedesler evo bmw sonrada git insigniayı incele. :D olmadı ama aslında hoş bence tutacaktır. en azından ben bu arabayı alırım dedim :D

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Bence çok güzel bir araç olmuş gördüğüm kadarı ile yani yakınen incelemedim fakat resimlerde bile bukadar güzel ise gerçeği :D:D Bakalım bayilere gelmeye başlamış bir inceleyelim ne olur sonra bilemem :)

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fuarda gördüğüm kadarıyla pek beğenmedim ama bunun sebebi fazla beklentimiz olması da olabilir.10 üzerinden kaç verirsin derseniz 6.5 hadi 7 veririm derim.

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cok beğendim bu aracı cok satar piyasayı karıştırır gercekten hoş

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat zaten bitmiş okeye dönüyorda başka kimleri neyleri bitirecek onu düşünüyorum :D passat eski passat değil artık

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Ben Astranın 2000li yılların başında yakaladığı başarıyı tutturacağını hatta geçeceğini sanıyorum. Biliyorsunuz ki o yıllarda ülkemizde satılan her yedi araçtan biri Astraydı. Malum bu yıl özellikle CUVIC oldukça iyi bir satış başarısı yakaladı. Ama bu tasarımla INSIGNIA ortalığı silip süpürecektir.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim için arka koltuk mesafesinin iyi olması ayıptır söylemesi yatar gibi kullanmam arka koltuğu iptal etmekte. bir sürü araca bindim fakat hiç bir şekilde fayda alamadım bütün araçlarda arka koltuk iptal olmakta yani huzur yok fakat insignia bunu yapmış ne kadarda yatar pozisyonu alsam arka koltuk idare eder onun için benim için iyi :)