ışık açma düğmelerini LED ile aydınlatdım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan İLHAN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla süper olmus benim opelin o lambaları yanmıyor bile :):) nasıl kırmızıya cevirsem ki :D

Bende yapmak istiyorum ama ister istemz bir korku oluyor :D :D

eRen yaptırmak istiyorsan buralarda yapan var ama fiyatı fazla 150 Tl :eek: gibi ama kesinlikle orjinal oluyo hangi renk istersen..
Aslında toplandığımız zaman bunuda konuşalım belki adama fazla kişi gidersek indirim falan yapar:D

bu led uygulamasını kim yapar bilen varmı arkadaşlar ben bi iki elektrikciye sordum usta uğraşacak vaktimiz yok dediler yani kısaca boş adam işi der gibi konuşuyorlar bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

bu led uygulamasını kim yapar bilen varmı arkadaşlar ben bi iki elektrikciye sordum usta uğraşacak vaktimiz yok dediler yani kısaca boş adam işi der gibi konuşuyorlar bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

aynen bende 4-5 yere sordum sanayide tuningci elektrikiçi falan karışık adamlar hep aynı ağız birliği etmişcesine değmez uğraşma falan deyip başlarından savıyorlar..

elıne emegıne saglık gosterge arkasına nasıl ledler uygun oluyor normal uzerındekıler gıbı ampul mı oluyor yoksa farklı bır sıstem mı uyguladın yardımcı olursan sewınırım

elıne emegıne saglık gosterge arkasına nasıl ledler uygun oluyor normal gıbı ampul mı oluyor yoksa farklı bır sıstem mı uyguladın yardımcı olursan sewınırım

ben bugun bi elektrikçi ile goruştum benim arabaya yapacak gösterge far ve kalorifer duğmelerini kapsayan bir çalışma bostancı sanayide fiyat bilgisi verecek burada paylaşırım yaptırmak isteyen arkadaşlar gidebilir...

sağol ilker iyi olur ben sadece göstergeleri beyaz yaptırmak istiyorum o kadar. birde orjinal ampülleri çıkartıp yerinemi yapıcak..

Geri