***istanbul park***opel cup

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

Doğru yer mi bilmiyorum ama ileride gerçekleştirebileceğimiz alternatif organizasyonlara bir yer daha hazırlanıyor. Intercity'de servis müdürü olan kapı komşum ile bugün aracımı temizlerken sohbet ettik. Intercity İstanbul Park ihalesini almış ve yılın 365 günü kullanılabilecek bir konsept için hazırlıklara başlamış bunlardan biri kendi araçlarımızı pistte deneyebiliyor olacağımız bir diğeri lüks araba kullanım organizasyonları ama en önemlisi ve ilgilendiren şu.. Geçtiğimiz gün kendilerine OPEL tarafından OPC CORSA ve OPC Astra gönderilmiş... İstanbul Park'ta ASTRA CUP yapılacakmış. Ya corsa yada astra tercih edilecekmiş. Gelişmelerden sizi haberdar ederim..

Bu arada arabalar büyük ihtimal intercity tarafından hazırlanacakmış eğer öyle bir durum olursa arabaların koltukları ve bir çok aksamı sökülcekmiş. Satışa çıkacak parça olursa koltuklar kol dayamalar körükler falan filan haber ederim size. :rakir::rakir::rakir: Ayrıca düzenleneck olan ilk OPEL CUP yarışına güzel bir organiasyon ile bizde gidip hem güzel bir organizasyona imza atmış oluruz hemde güzel bir yarış izleriz.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz cupra ların koltuklarını almıştık :D kaç yılıydı hatırlamıyorum...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehehe abi ben koltukları bilmemde eğer corsa lar gelirse vites körüğü ve direksiyon simidini isteyeceğim...Fiyatta anlaşırsak tabi..
Birde OPC Line logoları ve sinyal çerçevelerini :) dediğim astra olursa buradan liste yayınlamaya çalışacağım...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bi pist olsada biz girsek :D
bmw ciler kadar olamadık yav adamlar time trial yaptılar biz bi buluşamıyoz bilem :D

Sam55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
way guzel haber :) direksiyon ve sinyallere ben de talibim ilker :)))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astralık bişeyler çıkar inş :)