İşte Bitmiş Olarak Son Hali

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
araç çok karizmatik olmuş.bu arada motorun üstü mikalaj kaplamama mı ?

işallah nisan sonunda geldiğimde yürüyecek videolarınıda koyarım araba hazır çalışıyor fakat abim beni bekliyor evt dostum blok hariç tüm parçalar değişti. motorda 2002 nikelaj kaplatmıştım çok iyi durumda değil ama zaten onuda değiştiricem... Saygılar...

Aktuelle
Leistung:
Evo310
Motor: Opel C20LET, 2.0L, 16V DOHC, EFI, single Turbo
Bohrung x Hub 86,25mm x 86mm
Drehzahl: 8500upm
Boost: 1,3bar
Verdichtung: 9,0:1
Nockenwellen Steuerzeiten: Opel Dostlar Evo310, hydraulisch
Nockenwellen: Opel Dostlar Evo310
Krümmer: Opel Dostlar K26,5/K24
Turbolader: Opel Dostlar K26,5/K24
Wastegate: In Krümmer integriert
Abgasanlage: Opel Dostlar 70mm Anlage, Vorkatersatz
Ablassventil:
Einspritzanlage: Einstellbarer Benzindruckregler (3,3bar), 1x Pierburg Benzinpumpe 6 bar, 4x 550ccm Einspritzdüsen
Motorsteuerung: Opel Dostlar Evo310
Ladedruckregelung: Opel Dostlar Evo310
Zündung: ---
Antrieb: F28,6 Gang Sachs Sinter Kupplung und verstärkter Druckautomat, Stahlschwung
Pleuel: Stahlpleul mit Hochfesten Schrauben
Block: Kolbenboden Öl-Spritzkühlung
Kolben: Schmiedekolben Opel Dostlar Evo310
foto184py3.jpg

foto179ou4.jpg

70.jpg

46.jpg

43.jpg

40.jpg

39.jpg

27.jpg

2.jpg

86.jpg

75.jpg

84.jpg

87.jpg

foto192yt3.jpg

foto185ap6.jpg

Son düzenleme:
bayaa kafa yorulup emek sarfedilmiş bu arabaya hem teknik hem görsel açıdan çok şık detaylar var arka ön jantların boyutları farklılıkları herhangi bir drag yarışına bi defa sokma bence :D :D çünkü belli sen bu arabayı bayaa bi drag için yapmışsın
sahibinden.com daki calibra astra karışımı araba bu sanırım (yalnışsam düzeltin)
gördüğüm en güzel astralardan biri ben stopları ve farları siyah tabanlı alırdım :D zevk meselesi tabiki güle güle yürü Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin

bayaa kafa yorulup emek sarfedilmiş bu arabaya hem teknik hem görsel açıdan çok şık detaylar var arka ön jantların boyutları farklılıkları herhangi bir drag yarışına bi defa sokma bence :D :D çünkü belli sen bu arabayı bayaa bi drag için yapmışsın
sahibinden.com daki calibra astra karışımı araba bu sanırım (yalnışsam düzeltin)
gördüğüm en güzel astralardan biri ben stopları ve farları siyah tabanlı alırdım :D zevk meselesi tabiki güle güle yürü Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin

Evet dostum sahibinden com daki araç bu jantları aldığımda daha stop ve farları almamıştım stopları kuzen hediye edince jantlar chrom die chrom almış yani bende önlerde chrom olsun dedim ;) böylece baştan aşa chrom oldu motoruda o yüzden kaplatmıştım zate ;) herkeze çok teşekkürler bu daha başlangıcı allahın izni ile seneye 2009 da 550 ps üzerinde olacak bunun sözünü vereyim şimdiden size yandaki resim birebir aynısı tampon ve panjuru bekliyorum geldiğinde aynı olacaklar ayrıca herkeze allah kaza bela vermesin bu aracında yok zaten işallahta olmaz saygılar ŞAFAK:38:D

Son düzenleme:
Bizzat sana heber edicem çıkınca Serkan ustanın kadetti biliyorsundur...
bilmez olurmuyuz

şafak 38 kalmış
bitmiş,

18 mayısta izmitte görürüz o zaman ;)

Allah kazasız sürüşler nasip etsin.
Hani eğlence bölümünde dragta birini geçsiniz diye bir bölüm var

Yav bu aracı biraz zor geçeriz dragta :):)

bilmez olurmuyuz

şafak 38 kalmış
bitmiş,

18 mayısta izmitte görürüz o zaman ;)
Şafak 25
işallah görüşürüz bi aklik çıkmassa ozaman kadar :D

Geri