İşte opelimnet üyesinin hukuk zaferi

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun emeğine yüreğine sağlık hocamızın.belki şimdi bu durumda olan birçok vatandaş daha da azimlenecek yılmadan hukuk yoluyla mağduriyetlerini çözemeye calısacaklarr..bravo

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam işte bu uyanık arkadaşlar kaputu söküp ispanya polonya vs fabrikaya göndermedikçe yada ordan yeni kaput sipariş etmedikçe boya işi hallolmaz, sonradan elde boyanan kaputu fabrika bandındaki mikron kalınlığında boyamak hem defalarca denemeyi gerektiri hemde deveye kuğu gölü balesi yaptırmaktan daha zordur. Diyelimki Opel A.G.' yide bu işe ortak ettiler ve boya işini bu şekilde hallettiler bu sefer robotlar tarafından belirli bir torkta hatasız sıkılan parça civataları serviste ustalar tarafından anahtar yardımıyla sıkıldığında mutlaka sırtarır diye biliyorum yani dört dörtlük bir incelemeyle kesinlikle aradaki fark kabak gibi sırıtır.

Son düzenleme:

Ali Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arbasına pankart asarak dolaşmış.... Öğretmenim canım benim :) Helal olsun gerçektende...

Bana savaş zamanı eski türk analarını hatırlattı... İyi Cesaret arabada pankartla dolaşmak.... :)

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

alkışlıyorum...

44kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın yyıldırım sizin davanın son durumuyla ilgili bilgi alabilir miyiz?
küçük pürüzler giderildi mi?

44kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın yyıldırım
sizin davanızla ilgili son aşama
hakkında bilgi vermediniz

ters bir durum yoktur umarım

saygılar

s.çelik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili arkadaşlar konumu bilenlere ve takip edenlere son gelişmeyi haber vermek istedim bana dava açmışlar ayıplı mal sattıkları mahkeme ve yargıtay kararıyla onandığı halde arabayı kendilerine teslim ettikten 8 ay sonra onlara hasarlı araba teslim ettiğimi iddia edip tazminat istemiyle dava açmışlar ve ben bunu yeni öğrendim

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
sevgili arkadaşlar konumu bilenlere ve takip edenlere son gelişmeyi haber vermek istedim bana dava açmışlar ayıplı mal sattıkları mahkeme ve yargıtay kararıyla onandığı halde arabayı kendilerine teslim ettikten 8 ay sonra onlara hasarlı araba teslim ettiğimi iddia edip tazminat istemiyle dava açmışlar ve ben bunu yeni öğrendim

Bir halt yedin, mahkemeler onayladı, ayıbı telafi edeceğine, bu sefer gidip dava açıyorsun. Opel, Zeytin yağı gibi.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam hemen bi avukata danışın zaman geçmeden yoksa haklı olduğunuz onaylandığı halde durumu aleyhinize çevirebiliyorlar

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzer bır sorunda benım basıma gelmıstı odak opel ile haklı oldugum halde fırmayı mahkemeye verdıgım ıcın opel avukatları ustu kapalı tehdıt etmıstı ''fırmamızı markamızı kotu reklam etmek sucundan sıze 100 mlyarlık tazmınat davası acacagız'' demıstı...
Ancak aracımı yaptılar ıscılık ucretı ıle sorunu halletmıstık buyuk fırmalara dava acmadan evvel sucu ıspatlamak sart kı gerı dönmesin ve sız zaten davayı kazanmıssınız bence bu ruzgardan ıbaret bır şey cıkacagını sanmıyorum ama bır kac avukatla konusup ellerındekı deliller ne sıze karsı verılen ıfade ve talep ne ogrenmek mantıklı olurdu.. ve tebrık ederım

Son düzenleme: