isyan-Ayaklanma başlıyor...

Sizce Opelim.net'in bu girişimi sonuç verebilir mi?

• Evet,olabilir

Oy: 45 76.3%
  • Hayır,olamaz

Oy: 14 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    59
  • Anket kapatılmış .
corsaDistorsiyon' Alıntı:
Olsun da nasıl olursa olsun,biz biraraya gelelim yeter ki.Bakalım millet bi gelsin,görelim bakalım kaç kişi ciddi ciddi sarılacak bu işe?Foruma zarar getirecek bir hukuki husus olacaksa,sadece üye bazında da olabilir.Ben şahsen her şeye varım.Sonuna kadar ! Bireysel olarak çok yaralı var bu konulardan,hep konuşuluyor ama icraat yok.Ben İstanbul'dayım...

icraatta var ama benimdemek istedigim ben çıkarım derimki şu servis benim arabama bunu bunu yaptı içine etti gitmeyin oraya bu benim sözümde olur sadece hiç bir delil imzalı evrak vs yok bakın ben benim konuda evraklarımı almadan konu açmadım benim arac tampon ve kaputtan girdi 2 günde teslim dedler 8 gün sonra farklı renkte verdiler çamurluklarda boyanmış düzelmek için aldılar bu defa yarıya kadar boyadılar baya kaltı vs tekrar yaptılar yine hatalı çıktı ama ben orda ikinci işlerinde yumruk yumruga geldim sonuçta gözüm döndü hee şimdi ne oldu hatalarını yazdılar polis tutanagındada var hasar iki parca boya isterken 8 parca boyamışlar ispatlı amada küfürde etsem gıg diyemiyo

diyelimki ben dedimki bu servis kötü bu sitede konu oldu o servis gördü karşı dava açtıgında site yönetimi yalan olur arkadaşlar
herkesin samimiyetine güvenilmez üstünüze almayın lütfen

Ben ve desteğim sonuna kadar arkanızdayım.

çıkalım taksim meydanına yada yazın aracınız arkasına bu durumu bakın ne oluyo

bende varım ne gerekiyosa yapalım az sürünmedim servislerde...

bende varım.dijital imza olayı güzel

yaa pardon ama başlık ile sanırım içerik aynı şey degil ayaklanma başladı filan.ne oluyor dedim, sanki site içinde böyle bişey oluyormuş gibi lanse etmiş başlık ama konu başka bi ilgilenin;)

Geri