İtalya BRC Fabrikasına Ait Gezi Resimleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan asvtec
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

asvtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ozenclerotogaz.com.tr
Arkadaşlar ; İtalya'da BRC fabrikasına yaptığımız geziye ait resimleri yüklemek zor olacağı için burdan bir link veriyorum.Resimler ile ilgili sorusu olan arkadaşlara bilgi verebilirim.İyi seyirler...

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1...100001410326898

Arkadaşlar ;

Face şifrenizi yazıp gireceksiniz.

Bayanlar montaj yaparken izlemeliydiniz arkadaşlar.O kadar titiz ve işlerini doğru yapıyorlar ki... kendi iş yerime de bayan montajcılar alsam mı diye düşündüm : )))
benim işyerim olsa bayan montajcı kesinlikle alırdım.:)

Fabrikanın hemen hemen bütün bölümlerinde bayan işçileri görmek mümkün fakat montaj hattında bu kadar bayanı görünce ben de bunun nedenini sordum verilen cevap aynen şöyleydi;

-Bayanlar erkeklere göre çok daha dikkatli ,elleri narin ve hata yapmıyorlar ,erkekleri daha çok ağır işlerde kullanıyoruz cevabını aldım.Gerçekten de montajlarını izlediğimde çok dikkatli iş yaptıklarına şahit oldum.Ben de kendi servisime alsam mı diye düşünmedim değil

Fabrikanın hemen hemen bütün bölümlerinde bayan işçileri görmek mümkün fakat montaj hattında bu kadar bayanı görünce ben de bunun nedenini sordum verilen cevap aynen şöyleydi;

-Bayanlar erkeklere göre çok daha dikkatli ,elleri narin ve hata yapmıyorlar ,erkekleri daha çok ağır işlerde kullanıyoruz cevabını aldım.Gerçekten de montajlarını izlediğimde çok dikkatli iş yaptıklarına şahit oldum.Ben de kendi servisime alsam mı diye düşünmedim değil

dostum alırsan eğer ülkede resmen çığır açarsın :)

Geri