izmirden coRsa C

emresunnetcii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracı alalı 20-25 gun kadar oldu 2004 1,3cdti corsavan cam koltuk ruhsata işli aracı aldıgımda jantlar filmler üzerinde vardı ben extra olarak amerikan park yaptım plaka lambalarını turuncu olarak degiştirdim farlara xenon taktım ayrıyetten sis lambalarını ve sislere xenonları aldım ama vaktim olmadıgı için takamadım.arac üzerinde degişikliklere gidecegim ilk olarak sisleri takıp far karartma yapmayı dusunuyorum eibach 3,5 cm yaylar var ama daha takmadım onları takacagım arkalar 3,5 olarak kalacak onleri 5-6 cm kadar basıcam lastikler 195/50/15 suan 195/45/15 olarak degiştircem ilerleyen zmanlarda jant degişikliginede gidicem aracımız dizelse egzoz takmıcak degiliz :) sadece kafa olarak cift cıkıs koymayı dusunuyorum.ilerleyen zamnlar yaptıgım seyleri sizlerle paylasırım simdilik bikac foto ekliyorum herkeze kazasız belasız cezasız sürüşler..

46719110152306355413357.jpg

45968410152306355693357.jpg

92246710152306355518357.jpg

92238610152314334588357.jpg

90118110152314320843357.jpg

Maşallah,bi de arka cam'a ufak bi rüzgarlık ve yanlarada marşpiyel düşürseniz güzel olabilir :)

Çok güzel allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin... mercek yok ise nomral xenon ları sökseniz daha iyi olur. spoiler ve marşpiyer ortak görüşüm :)

maşallah bu hali ilede göz alıcı duruyor çok temiz bi araba.bence corsalar sade hali ile çok güzel araçlar. çok fazla ıvır zıvır ekleyip şopar arabasına çevirmenin bi alemi yok, yukarıda bahsettiğiniz planları aracınıza uygularsanız yeterli olur, birde ön cama en açığından filim çekersenizz hem görsel açıdan hemde cam kırılmasını önleme güvenlik açısından güzel durur:good:.

Jantların çok güzelmiş, güle güle kullan.

egzoz degıstırırsenız aracınızda beyaz muhtemelen arka tamponu 2 3 gunde bır sılmenız gerekıcek onun dısında masallahı var dırı duruyor aracınız kazasız belasız kullanın :)

maşallah allah kaza bela vermesin. değişiklikleri sıksık paylaş takipteyiz.... :D

Bence; (iyice inceledikten sonra tabi görüşlerim)

-Arka cam'a spoiler küçüğünden
-Cosmonun marşpiyel çıkması olsa da ondan olsa keşke
-Sinyallere güzel bi amerikan park
-Jantları aslında gold rengi yapabilirsiniz
-Kaliperleri boyayabilirsiniz
-Alt ızgarayı sis farlı olanıyla değiştirebilirsiniz
-Bijonları renklendirebilirsiniz,hafif ve renklileri mevcut
-Beşiktaş baskı App plaka olabilir
-Ön amblemin olduğu kısmı yan sanayi irmscher yapabilirsin

Aklıma gelenler bunlar,ilerde gene yazarım.

Bu kasa için yansanayi Irmscher panjur yok bildiğim kadarıyla, birde uzun ve hafif bijonların saplama tipi olanlarını bende aramaktayım, sanırım yoklar. :D

Abim valla ben istanbulda görmüştüm ama satan yeri hatırlayamadım şuan. :( fakat panjur mevzusunda ise parası varsa orjinal alsın tabi :D

Geri