İzmirden katılanlar!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gaziemir tarafına çok gidiyorum bi ara yoklayım bakalım:)corsanın plakası AU du kesin emin ikea otoparktan çıkıyodu hatta önünde full irmscher siyah bi astra vardı.fakat beyaz vectra gerçektende çok sade ve çok güzel jantlara sahipti.19''ti sanırım.

gaziemir tarafına çok gidiyorum bi ara yoklayım bakalım:)corsanın plakası AU du kesin emin ikea otoparktan çıkıyodu hatta önünde full irmscher siyah bi astra vardı.fakat beyaz vectra gerçektende çok sade ve çok güzel jantlara sahipti.19''ti sanırım.

yeni alınmış bı arac olabılır ya ama bende hıc karsılasmadım au plakalı corsala

arkadaşlar selamlar, iş sebebiyle sürekli seyahat etsem de, ben de İzmir'deyim. İzmir'de en azından yakınlarında olduğum zaman her türlü organizasyona katılırım. Görüşmek üzere.

günaydın tünaydın... bi yorgunluk var ya üstümde... :D

Arkadaşlar Cuma günü güzel bir organizasyon yapmışsınız. Yaklaşık 10 gündür İstanbulda olduğum için daha yeni gelemedim hatta şuan haberim oldu. İnşallah bir daha ki organizasyona.

Ahmet Altınçubuk

sessiz kaldık organizasyondan sonra dışarsıda yanıyor acayip bi hava var.yokmu yakınlarda bişeyler arkadaşlar?yarın izmir yarış pistine gidicek kimse varmı?

Geri