İzmirden katılanlar!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ACİL!

Baymustan mustafa arkadasımız bugun saat 20.30 cıvarlarında ızmırde olucakmıs anı bır fıkırle bulusma ve toplanma kararı aldık butun herkesı beklıyoruz :D

çağrı kardeşim ya çeşme otobanı servis alanında sen vardın demi tanışamadık eve gelince foruma baktım direk senmişsin.başka kimler vardı opelimden acaba?

:) Abi senmıydın o sıyah astra yaaa..Ben bir ara farkettım seni baktım CHP plaka degıl Alla alla dedım hatta.Bilseydim keşke bizden batu bekir uğur Memo Mutlu vardı biz yaklaşık yanımızdakilerle 10-12 kişi kadardık.

ya çağrı sürekli yan yanaydık be kardeşim bkr 66nın yanında bana tanıdık geldiniz en son kaçarken arabayı aldım geldim hatta tanıdık varsa çıkar belki diye bende seni 35 kes ile biliyorum gözüm aradı corsaydı heralde senin.valla yazık oldu tanışamadık başka zamana inşallah ya.

Evet kardeşim benım hala ımzamda olan eski aracım bi türlü yenisini fotograflayamadık adam akıllı ondan henuz koymadım benımkı kırmızı corsa..Zaten bekır ve batunun memonun arabalar ile hep bi arada duruyordu bizim araçlar. Bi ara biz batu ile ikimiz denedik falan görmüşsündür belki sonra hatta yanyana koyduk düzlüğün oraya..

evet ya hep tereddütte kaldım acaba çağrımı diye batunun yanındaydım bende genelde ama bi denk getirip soramadım opelim denmi arkadaşlar diye.kalkışı kaçırdım valla kim aldı batu rakip arıyodu kendine çünkü:D

Valla 3 kere kalktık sağlıklı kalkışlar olmadı alan çok karanlık olduğundan ilkinde ikimizde tereddüt ettik ama batu 3 te öne çıktı.2 de kalkamadım kaldıran arkadaş bi anda haydeee di,yip kaldırdığından :) 3 tede batu önde kalktı ben yakaladım denk gittik öyle bitti.

Keşke gelseymişsin tanışırdık :(

Geri