İzmirden katılanlar!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya arkadaşlar çok konu var forumda ama düzgün bi cevap bulamadım arabanın servis zamanı geliyor nereye gideyim bu sefer 60binde egeme gittim bidaha kapının önünden geçmem rutin işleri aksesuar montajı ufak arızaları opazda yaptım ama servisinin pek metnini duymadım şimdi 75bin olmak üzere çiğli organizeyi önerdiler opel araştırma merkezini yoksa özel servisleremi gideyim?
mutlu ve çağrı siz nereye götürüyosunuz bu arada?

Burak selçuğun dediği gibi malzemeleri kendi al ben, batu, özgün ve diğer tüm opel olan arkadaşlarım Karşıyaka Arkas'a götürüyüroz. Samimi olduğumuz içinde saolsunlar 1 dediğimiz 2 etmiyorlar. Temizde işçilikleri var biz hepimiz ordayız. Tavsiye ederim.

pazar günümüydü bu olay, biz ev tadilatıyla uğraştığımızdan çağrılmadık heralde :/ !!!

güzel bi buluşma olmuşa benziyor da foto falan yok mu kimsede..

Keşke olsaydın aramızda 1-2 aksilik oldu ama geneli itibariyle eğlendik diyebilirim. Bir dahakine inş.

Fotolar var ama gece çekimleri ve fotoğrafçımızın gelememesinde dolayı fazla fotoğrafımız yok ne yazııkki.

Çağrı benim arabanın egr yi nerede iptal ettiririz hakanamı başvuracağız ne dersin?

Tam emın olmamakla beraber onun yaptıgını hatırlıyorum kardesım bı sormakta fayda var.O yapamasa bile cok fazla tanıdıgı var mutlaka yonlendırır bırısıne

Burak selçuğun dediği gibi malzemeleri kendi al ben, batu, özgün ve diğer tüm opel olan arkadaşlarım Karşıyaka Arkas'a götürüyüroz. Samimi olduğumuz içinde saolsunlar 1 dediğimiz 2 etmiyorlar. Temizde işçilikleri var biz hepimiz ordayız. Tavsiye ederim.

Tabi garanti devam ediyorsa en mantıklısı yetkili servis ama Arkas ın fıyatları dıger bayılere gore yuksek.Bana bir rakam söylediler kosarak kactım :D

Keşke olsaydın aramızda 1-2 aksilik oldu ama geneli itibariyle eğlendik diyebilirim. Bir dahakine inş.

Fotolar var ama gece çekimleri ve fotoğrafçımızın gelememesinde dolayı fazla fotoğrafımız yok ne yazııkki.

Umut normalde tam anlamıyla organıze olunmadıgından ben kurstan cıktıgımda Bekirin telefonu ıle ee hadi o zaman gidelim diyerekten yola cıktım.Normalde eve dönup projemı yetıstırmem gerekıyordu ama cogunlukta ıstedıgınden kıramadım mesafe cok uzak olmasına ragmen :) Ayrıca pazar günü ne oldu?Neden aramadın ctesi den konusmustuk olmadımı tadılat ıslerı ustalar falan gene sorunmu cıkardı?? :confused::confused:

Tam emın olmamakla beraber onun yaptıgını hatırlıyorum kardesım bı sormakta fayda var.O yapamasa bile cok fazla tanıdıgı var mutlaka yonlendırır bırısıne

anladım kardeşim. benim araçta 1 nci 2 nci 3 ncü viteslerde 5000 devire kadar dayanıyor ama 4 ncü viteste 4300 devirde kalıyor diğer 1.3 ler nasıl bilmiyorum benimkisi 4300 devirden sonra resmen kapanıyor ve gitmiyor 5. vitestede maximum 4400-4500 devir.

Sanırım içi kurum bağladı artık ve aracı zorluyor bir gidip görüşeyim hakanla en iyisi.

anladım kardeşim. benim araçta 1 nci 2 nci 3 ncü viteslerde 5000 devire kadar dayanıyor ama 4 ncü viteste 4300 devirde kalıyor diğer 1.3 ler nasıl bilmiyorum benimkisi 4300 devirden sonra resmen kapanıyor ve gitmiyor 5. vitestede maximum 4400-4500 devir.

Sanırım içi kurum bağladı artık ve aracı zorluyor bir gidip görüşeyim hakanla en iyisi.

Valla olabılır bı fıkır almakta fayda var abii..Gitcegımızde barı beraber gıdelım ıllegal de olsa bulusmus oluruz :D

cimbomluysa anlaşmada problem olmaz bizim aramızda:D

Evet Cımbomlu fecı skılde hemde :D Gıdecegın gunu denk getırelım 3 umuz hatta bakarsınız gene bı anda kalabalıklasır öle gıderız :D

Valla olabılır bı fıkır almakta fayda var abii..Gitcegımızde barı beraber gıdelım ıllegal de olsa bulusmus oluruz :D

Evet Cımbomlu fecı skılde hemde :D Gıdecegın gunu denk getırelım 3 umuz hatta bakarsınız gene bı anda kalabalıklasır öle gıderız :D

ben çarşamba günü gideyim diyorum yükselide getiririm yanımda :)

Senin araç nasıl 4. viteste ?

vallaha benim bakıma bin km daha var hafta sonuda gidiyorum izmirden uzun süre yokum servis için bi kaçış planım vardı ilerleyen haftalarda izmire ama olmadı durumuma bakayım bin km olmadan da yaparız bakımı egryi kontrol ettirebilirim bende olmadı bakım yerine rutin bi kontrol yapar sağına soluna bakar usta sonra bakıma kaçar gelirim ben yine izmire:D

Benım 4.cü vıtestede dıgerlerı gıbı..Herhangı bır sorun yok.Zaten o kadar yuksek devır cevırttırmıyorum o devırlerde arac gucten dusuyor bır ust devırde daha ıyı yuruyor gibi sanki...

Çarşamba gunu okulum var ama saat 11.30-13.30 la 4 civarları gelebılırım yanınıza

Geri