İzmirden katılanlar!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet kalkışlar pek iyi olmamış dediğin gibi.valla çok üzüldüm ya tanışamadığımıza burun buruna geldik resmen inşallah en yakın buluşmada tanışırız diyicem ama haftaya marmarise gidiyorum 6 ay yokum otarafa doğru bi etkinlik olursa beklerim yada olur yolunuz düşer orlara mutlaka haber verin batuda geliyomuş zaten marmarise sık sık orda bi opelim.net toplantısı yaparız illegal:D

Yazın bende gelirim Marmarise :) Keşke gitmedenburdada tanısabılseydık ama sorun degıl o tarafa geldıgımızde tanısırız da 6 ay neden?İş sebebi ilemi turizm vs. ?

evet çağrı ya cafe&bar işletiyoruz marmariste yazın ailece ordayız marmarisin sezonuda uzun o yüzden ekim sonunu buluyor izmire dönmem ama tabi arada kaçamaklarım oluyor işi gücü bırakıp.valla olurda otaraflara gelirseniz beklerim kardeşim dediğim gibi haftaya pazara kadar burdayım açık öğretim sınavları var eğer mümkün olursa hafta içi bişiler yaparız belki gerçi oturup ders çalışmam lazım ama bu havalarda biraz zor gibi:D

Hepinize bizi kırmayıp geldiğiniz için tşk ederim arkadaşlar. Gönül isterdi daha çok sohbet edelim ama hesapladım sırf alanda 70 km yapmışım git gel yapmaktan :)

Keşke sordasaydın alanda burak ben koştura koştura giderdim yanına çağrının :)

İzmir karşıyakalıyım (girne ) çocukluğum eski foçada geçti..ama görev Ankarada

Bana çok yakınmış bende bir süre B.üçok ta oturdum şimdi Alaybeydeyim.Yazlıkta foçada,İzmire döndüğünüzde mutlaka bekleriz buluşmalara ;)

Hepinize bizi kırmayıp geldiğiniz için tşk ederim arkadaşlar. Gönül isterdi daha çok sohbet edelim ama hesapladım sırf alanda 70 km yapmışım git gel yapmaktan :)

Ne demek Mutlucum güzel bir aktiviteydi,iyi kalktınız altından,senin zaten akü biticek dedim ben saatlerce dörtlülerin yandı safety car hesabı :D

Haftaiçi birşeyler yaparız gene Mutlu bir Kordon kaçamağı falan belki :)

evet çağrı ya cafe&bar işletiyoruz marmariste yazın ailece ordayız marmarisin sezonuda uzun o yüzden ekim sonunu buluyor izmire dönmem ama tabi arada kaçamaklarım oluyor işi gücü bırakıp.valla olurda otaraflara gelirseniz beklerim kardeşim dediğim gibi haftaya pazara kadar burdayım açık öğretim sınavları var eğer mümkün olursa hafta içi bişiler yaparız belki gerçi oturup ders çalışmam lazım ama bu havalarda biraz zor gibi:D

Tahmin ettiğim gibi :) Valla geliriz Marmarise bir biranı içeriz :D Onun dışında gitmeden önce uygun olduğun bir vakit çıkalım kordon yada bostanlı falan.Biz genelde bizim çocuklarla bir çekirdek grubumuz var sürekli llegal olarak buluşuyoruz yaklaşık 12-14 kişi kadar oluyor haber salarım ben ufak bir buluşma olur :) Burayada yazarız isteyen arzu edenlerde katılır :)

biz tesekkur ederz gercekten sorun cıkar dıe dusunuyoduk herkes dozunu bıldı sorun cıkmadı..sızın acınızdan da aksamı jandarmalarla gecırmek pek eglencelı olmazdı dımı:D :D daha guzel organızasyonlara inş ;)

Çok tşkler çağrı bir telefon etmeniz yeterli kordon sefası için. ;)

Jandarma konusunu araştırdım. İçeriye almadığımız bir vatandaşın art niyetinden dolayı olmuş. Bugün sabah öğrendim bende.

Bir dahakine daha farklı olucak inş. Bu organizasyonu başından itibaren ilgilenemedim birazda onun etkisi var.

selam kardeş grup izmir:) hawalar ısınıyor bakarsınız bursa grubu damlar bi h.sonu :)

aydında oturuyorum ama .. aydından pek kımse yok sanırım. benıde ızmır gurubuna dahıl edersenız =? =)

Geri