Jant Tavsiyesi Astra G

Hangi jant sizce?

• 1. resimdeki Speedline (mat siyah olacak renk) 15"

Oy: 4 11.8%
  • 2. resimdeki ETA BETA TETSUT 17" renk aynısı

Oy: 30 88.2%

• Kullanılan toplam oy
    34
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence jant tipinden çok önce boyutu kesinleştirmelisin. senin amacın 17 mi 15 mi. 17nin amacı bellidir. 15in de. tercihini belirlemelisin önce.

focusun üstündeki güzel duruyor

gtr kesinlikle çok şık bir jant o konuda hemfikirim fakat 15 jant alınca arabayı basmak gerekiyor hem jant biraz daha gözüksün hemde şık olsun diye yani şöylede sorabilirim 17" 35mm yaymı 15" 50mm yaymı

Bilge,

Bana kalırsa 35mm. Zaten aracı kullandıkça bu 37-38mm lere çıkacaktır. 50mm de kullanılabilir ama açıkçası ben çok rahatsız olmuştum çukur var, tümsek var vb.. diye (araçta koni amortisörler olmasına rağmen). Ben türkiye yollarında çok da fazla iddialı olunmaması gerektiği kanısındayım. Ama şu konuşmayı Amsterdam veya Dusseldorf ta yapsaydık hemen 50mm derdim.

Görüşmek üzere

15 daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum.Yollar pek iyi değil korkmadan basmak istiyorsan kesinlikle 15.Bu ikisi dışındaki önerimde 16 olur iki amacındanda biraz sağlamış olursun..

birinci jant hem beyaz hem astra G ye gitmez senin araba bide yeşil o yüzden hiç gitmez ama ikinci güzelll...

koyu renk arbaya beyaz jant iyi gidiyor ama ya geçen bi vidyoda izlemistim siyah corolaya 17 yada 18 di kesin beyaz jant takmıstı cok şekil olmustu ondan etkilendim valla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri