Jetta mı Megane II mi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan uk7681
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Jetta Mı Megane II mi ?

• Jetta

Oy: 23 65.7%
  • Megane II

Oy: 12 34.3%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumları beklıyorum .

ben astramı alırken megan II yi düşündüm gitiim inceledim. iç dizayn ı hiç ama hiç hoş deil bi vites topuzu var kolum kadar. orta konsolun dizayn ı da hiç ama hiç hoş deil beni bu iç dizayn oldukça soğutuu zaten sora çamurlukları plastik allah korusun bana çok güvensiz geldi ok euro ncapten 5 yıldız almış olabilir ama beni tatmin etmedi yapılan açıklamada şehir içi kazalarda maliyeti düşürmek dediler. megane ile jetta yı aynı kefeye bile koymam nerde volkswagen nerde renault!!!

Son düzenleme:
Her türlü megane derim jettaya verilecek paraya çok daha donanımlı bir megane alınır ve açık söylim megane jettadan çok dahada güzel ... Jetta pasatla golf çarpılmış ortaya çıkanada araba demişler gibi bişe...

ben jetta diyorum .

megane diyip geçmeyin. jettadan daha güvenli bir aractır ama yol tutuş olarak bişe diyemiyorum. aykalında dediği gibi jetta fiyatına donanımlı bir megane tercihim olurdu.

Jetta 1.6 102 bg benzinlisi alınmaz, değmez, iyi de değil. 2.0 TDI olsa Jetta tabi ama diğer türlü Megane.

Ancak ben olsam ikisinide almazdım. Honda Civic, Astra Sedan, Corolla, gibi daha iyilerini düşünürdüm.

ben bu iki araç arasında kalsam,dizayn konusunda her ikisinide aynı olarak değerlendiririm..yani farketmez.
sadece motor ve model seceneğine bakarım..

bence düşünmeden jetta...

eski aracım en full megane 2 hb'ti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri