Jetta mı Megane II mi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan uk7681
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Jetta Mı Megane II mi ?

• Jetta

Oy: 23 65.7%
  • Megane II

Oy: 12 34.3%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Megane ın aynı paraya daha iyi donanım sunduğu bir gerçek ama, içerdeki malzeme kalitesi Jetta da daha iyi bence. Görünüş olarak da Jetta daha oturaklı

Jetta Comfortline...

tasarım olarak jetta daha hoş geliyor ama..(ne kadar passat cakmasıda olsa)donanım olarakta megane daha dolu olacaktır...ben olsam megane alırdım....

Servis ve daha hesaplı yedek parça avantajı, oturaklı olması, yurdumuz yolları göz önüne alınınca dayanıklı mekanik aksam, geniş iç hacim gibi unsurlar meganı ön plana çıkarıyor.

ben jetta yı işaretledim ama fiyat performansı düşünmedim

şimdi burda megane diyorum

ön çamurluk plastiktir bilmeyen kişiler güvensiz diyor :)

5 yıldız almak kolay değil aracın özelliği kaza anında darbeyi emip paramparca olmak ama içindeki sağ çıkarmak.

2004 1.6 dynamic kullanıyoruz

ssüpansiyon çok rahat direksiyon çok rahat yorulmadan uzun yolculuk yapıyorsunuz

favorim 1.5dci 100hp liktir düzlükte süper bir gidişi varrampa falanda dinlemiyo.

özellikle son makyajlı serilerde gövde rengi tampon çıtaları daha şık stoplar beyaz aydınlatmalı göstergeler standart mercekli far olması çok güzel

sac jantlı jetta yerine full+full megane 2 siyah + cam filmi ohhhhhhh

volkswagen in kalitesi ortada,jetta yı tek geçerim...

meganın tasarımı güzel bence.. özellikle xenon farları hiç bi arabada yok.. ama megan2 de olsa hala reno.. yani yabancı araba kalitesindense sanki yerli araba tadı var biraz.. satarken falan daha az zarar ettirir.. servisi parçası bi çok avantajı var..
jetta biraz çakma bi tasarım bence alınmaz.. golf yada passat desen tmm ama jetta yaramaz...
bence megan yada honda civic arasında seçim yap..
arabadan zevk alıosan ve megan alcaksan kesinlikle xenonlu olsun aracın.. orjinalinden yada çıkma mıkma ama kesinlikle olsun.. bu arada meganında kasası değişcek die biliorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri