Jetta mı Megane II mi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan uk7681
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Jetta Mı Megane II mi ?

• Jetta

Oy: 23 65.7%
  • Megane II

Oy: 12 34.3%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben jetta yı işaretledim ama fiyat performansı düşünmedim

şimdi burda megane diyorum

ön çamurluk plastiktir bilmeyen kişiler güvensiz diyor :)

5 yıldız almak kolay değil aracın özelliği kaza anında darbeyi emip paramparca olmak ama içindeki sağ çıkarmak.

2004 1.6 dynamic kullanıyoruz

ssüpansiyon çok rahat direksiyon çok rahat yorulmadan uzun yolculuk yapıyorsunuz

favorim 1.5dci 100hp liktir düzlükte süper bir gidişi varrampa falanda dinlemiyo.

özellikle son makyajlı serilerde gövde rengi tampon çıtaları daha şık stoplar beyaz aydınlatmalı göstergeler standart mercekli far olması çok güzel

sac jantlı jetta yerine full+full megane 2 siyah + cam filmi ohhhhhhh

Buğra katılıyorum yazdıklarına yıllardan beri kırmıza aldığım konuyu açıklamaya çalışıyorum ama nafile :) reno nun adı çıkmış 9 a inmez 8 e :)
tamam wv ile reno bazı modelleri dışında kıyaslanamaz ama jettadan ve birçok araçdan güzeldir megan 2 hatta megan 1 ler bile sorunsuz nadir araçlardan biridir tavsiye ederim şahsen ...

megane III nisan sonunda showroomlarda tanıtım amaçlı yerini alacak, tabi HB ve 3K modelleri,

sedan için ise henüz net bir bilgi yok, tahmini beklenen tasarım ise böyle,

megane_quatre_portes_image_photo_leader.jpg

tabi megane II de 2006 ve üzeri makyajlı kasa alınabilir biraz daha uygun rakamlara,

II privilege donanımda açık renk deri döşeme ve direksiyon ile oldukça hoş bir iç mekan sunuyor bence, özellikleri de az buz değil...

13586782_892516_fyom775.jpg

Eğer yakın zaman da satmak gibi bir düşüncen yoksa ve aldığım zaman uzun süreli kullanırım diyorsan megane II gayet iyi bir seçim. Ama belli olmaz belki satmam gerekir diyorsan jetta al derim. Megane hemen değer kaybeden bir araç.

Ahmet Altınçubuk

2 sini de kullandım. Jettanın malzeme kalitesi(özellikle iç mekan) birkaç gömlek üstün, meganın malzemesi yaramaz. Jettanın benzinlisi(1.6) çok hantal, 1.5 DCI megane daha seri, Jetta da uzun yolda iyi.Fiyatlara gelince megane daha makul.

sonuç olarak, çok daha fazla parayı verip jetta alaınacağına megane almak daha mantıklı.. Ama madem jetta megane kıyaslanıyor demek ki alıcı için kalitede önemli, dolayısla Astra Sedan en doğru seçenektir.

Kaptan dan doğru tespit. Megane ı olan arkadaşar alınmasın sakın ama Jettta ile karşılaştırıldığında malzeme kalitesi ve kullanılan plastikler kötü. Sen araca istediğin kadar deri koltuk koy o dashboardu un plastiğini kaliteli yapmadığın sürece ucuz görünüyor.

Verdiğiniz parayı düşününce magane 2 daha mantıklı. Dış görünüşü fena değil, güvenlik, yol tutuşu, teknolojisi, sorunsuzluğu, servis ağı, yedek parça ömrü ve fiyatı, tüketime göre motor performansı sınıfındaki rakiplerine göre baya iyi. 2. piyasası gayet değerli. bir çok yönden jetta'nın önünde bana göre maganenin tek sorunu kullandıkca göze batan özensiz işçiliği. Bana göre jetta sadece özenli işçilik konusunda önce diğer her konuda megane 2 nin gerisinde. madem karşılaştırıken meganeden çok para vermeyi gözden çıkardım kendimi biraz daha zorlarım ötv indirimi ile birlikte 41.000 tl ile başlangız paketi olan 1,6 passat. passatın başlangıç modeli bile konfor ve donanım yönünden baya zengin .

Son düzenleme:
Ayrıcana annem megane 2 1,5 dcı hp yi ilk çıktığında alanlardan biri olarak çıkar çıkmaz megane 3 almayı düşünüyor

Jetta aldık yorumlar için tesekurler herkese fiyat baya bı uygun oldu pek bı fark yoktu arada ayrıca yıllardan beri opel ve volkwagende baska araca bınmedık dusuk donanımda olsa volkswagen kalıtesi renodan kat kat iyi renolar yerli araba gibi gelıyor bana. ,plastik olması da tamponun daha iyi plastik malzemenın toklugu daha fazladır daha cok enerji absorve eder

hayırlı olsun, karar verilmiş olup araç satın alındığı için konuyu kapatıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri