'Kadınlar neden geri park edemez

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nfrt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benim daha çok aklıma takılan konu, neden erkekler daha genç yaşta araç sahbı olurken, bayanlar yaşını başını aldığı zaman altına arabasını çekebiliyor? ailenin rolu de var tabiki bu konuda. bende aracımı kendi birikimimle almadım. tabi bu konuda gocunmuyorum. çunku ailemde ayrımız gayrımız yok. herşey ortak ve bizim için. ancak acaba dusunuyorumda kız kardeşim olsaydı ona da 18 yaş gününde araba verilirmiydi??

Rıdvan Aßi 1 Numarasın Ya :D Güzeldi :D

ben burdayım artık bilmem bişey hatırlatıyormu size:D:D

verilen her aranın bir başlangıcı vardır dimi hatice :) ya sen geldiğine göre kadınlar geri geri parketmeye başlar :kop::kop:

iyi de çelişki var burada, kadınlar daha dikkatli araç kullanıyorlar denmiş ama o cümle bu maddeyle çelişmiyor mu sizce de?:

"- Virajda kaldırıma çıkma, geri park ederken çarpma ise tipik kadın kazaları arasında gösteriliyor."

Geri geri park edemeyen o kadar çok erkek sürücü varki, ben bayanlara bu yüzden hiç bir şey söylemiyorum.

şöförüm diyen insan geri geride gider ön önde.bayanların çogu düzgün yolda araba kullansınlar da diğer insanların hayatlarını tehlıkeye atmadan.geri geri gitmeleri şurda kalsın

Geri