'Kadınlar neden geri park edemez

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nfrt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
On numara bir park sensörü taktırdım. Geri geri gidiyorsun,çarpınca ses geliyor mecburen duruyorsun..(ıyyyyyyyyyyyyyyyyyy iğrençsin Berk:))

Bizim 69 yaşında bayan bi komşumuz var valla teyzem hertürlü park ediyo serçesiyle onu gördükten sonra bayanların kötü araç kullandıkları hakkındaki düşüncelerim değişti. :):D

Bizim 69 yaşında bayan bi komşumuz var valla teyzem hertürlü park ediyo serçesiyle onu gördükten sonra bayanların kötü araç kullandıkları hakkındaki düşüncelerim değişti. :):D

istisnalar kaideyi bozmaz tabi :) ama onda yılların vermiş olduğu bir birikim tecrübe var her bayanı 69 yaşına kadar beklersek yanaşmayı öğrenmesi için işimiz zor valla :kop::kop:

arkadaşlar baktınız geri geri park edemiyormu hemen yaklaşın nazikçe iletişim kurup siz parkedin, yardımlaşmak iyidir elimizde kalmaz ya. ben çooook parkettim.

genelde bayanların geometrisi de zayıftır. Olay tamamen 3 boyut düşünmekten ibarettir..

yalnız yazıda ki bayanın resmide pek fenaymış.. anatomik olarak geriye dönemiyoki park edebilsin, görüşe mani haller mevcut..

çok önemli bi konuya temas ettin. :D zavallı kadın geri geri gidebilmek için ne acılar çekiyo yüzünden okunabiliyo. :Dbirinin yardım etmesi gerekli :p resimdeki kız rus sanki di mi? :D

Son düzenleme:
engin tecrübelerime dayanarak türk olmadığının kanısındayım ama ülkesini bulamadım hala düşünüyorum :)

Geri