kafayı taktım anlayan biri yardım etsin xenon

benim cyclon için açıdığım bir topic var burda istersen bir oku 200-250 verip sonradan bir daha 100-150 masraf etmek istiyorsan cyclon al

benim cyclon için açıdığım bir topic var burda istersen bir oku 200-250 verip sonradan bir daha 100-150 masraf etmek istiyorsan cyclon al

aman gözünü seviyim öyle de.monza veya mtec arasında kararsız kaldım hangisi olacak merak ediyorum monza kullanan varmı aramızda

valla bende bu aralar araştırma içine girdim ama ne alacağıma karar veremedim senin gibi monza var cyclone var bursada bi yer 125 tlye süper star marka satıyo 300 takım getirmiş satmış ve problem cıkmamış herkes çeşitli markalar kullanıyo alayıda memnun kullandıklarından sonuçta hepsi çin mali sadece etiketleri değişik monzaları da cok arıza çıkarıyo diye duydum bende ama monzayla mtec yan yana bile gelemez yani düşünmeden mtec al durumun iyiyse

valla ben hiç birine kefil olamam sonuçda arkadaşın dediği gibi hepsi çin malı benim arkadaş megane 2 ye kamasonic takdı 1 yıldır en ufak sıkıntı yaşamadı bir arkadaşımda ford focusa monza takdı 8 aydır bir sorunu yok ama ben cyclone aldım onlarınkindende pahalıya aldım hepsiburada dan iki kere balast yandı değiştirdim en son gittim parayla taiwan malı balast aldım hayla sabahları bir elektrik kablosunda taminim sorun var yanmamazlık yapıyor bazen yani aldık sıkıntımız bitmedi

kafam olsa üçden beşden kaçdım mtec almadım keşke mtec alsaydım... şimdi uğraşıyoruz milletde sırtını dayamış 2 yıl garantili diyor 2 yıl garantili olsa ne olucakki zırt pırt arıza çıkartıp senin canını sıkdıkdan sonra 2 değil 5 yıl garantili olsa olan arabana oluyor her arıza ufak ufak arabanın elektrik donanımına orasına burasınada hasar veriyor ... ben oy üzden ikinci kez balast yakdı garantiden değişmedim gittim ustam bir kaç marka verdi taiwan malı kaliteli o balasttan aldım paraya kıyıp

o zaman bir ay geç olsun mtec olsun.madem olacak adam gibi bişi takalım demi

evet özellikle bizim araçlarda çok hassas bir beyin var elektrik konusunda bizim opeller çok narin kolay kolay kendi malzemelerinin dışında dışardan pek bir şeyi kabul etmiyor basit ibr örnek veriyim ben komple iç ve dış plakalık bagaj aydınlatmasını mtec yapdım beyaz çok hoş oldu bagaj içindeki ampül sofit denilen eski tarz ampülden tüp gibi bir şey camdan onun beyaz ledlisini takdık tırnaığım kadar minicik bir ampülden araba direk arıza ışığı yakdı ustam gitti 3 ledlisini takdı ışık gitti herhalde istenilen enerji ona denk geldi yani o kadar hassas

opelde biraz vicdanlı olsa biraz şu aksesuar yedek parça fiyatlarını düşük tutsa bu kadar satış yapıyor türkiyede deli gibi opel satılıyor peynir ekmek gibi yani türkiye insanın gelirinide onlar eminim iyi biliyorlardır ne kadar zorlukla araç aldığımızı buna rağmen bu kadar fahiş olamsı fiyatların çok şaşırtıcı bizi gidip sonra böyle çin mallarına muhtaç ediyorlar

evet özellikle bizim araçlarda çok hassas bir beyin var elektrik konusunda bizim opeller çok narin kolay kolay kendi malzemelerinin dışında dışardan pek bir şeyi kabul etmiyor basit ibr örnek veriyim ben komple iç ve dış plakalık bagaj aydınlatmasını mtec yapdım beyaz çok hoş oldu bagaj içindeki ampül sofit denilen eski tarz ampülden tüp gibi bir şey camdan onun beyaz ledlisini takdık tırnaığım kadar minicik bir ampülden araba direk arıza ışığı yakdı ustam gitti 3 ledlisini takdı ışık gitti herhalde istenilen enerji ona denk geldi yani o kadar hassas

opelde biraz vicdanlı olsa biraz şu aksesuar yedek parça fiyatlarını düşük tutsa bu kadar satış yapıyor türkiyede deli gibi opel satılıyor peynir ekmek gibi yani türkiye insanın gelirinide onlar eminim iyi biliyorlardır ne kadar zorlukla araç aldığımızı buna rağmen bu kadar fahiş olamsı fiyatların çok şaşırtıcı bizi gidip sonra böyle çin mallarına muhtaç ediyorlar

ne denir bilmemki + 10000

mtec h7 6000k istanbul yada ankarada kaç lira bilen varmı arkadaşlar bide hepsi buradada ince balans diye yazıyor fikri olan varmı

ince balans genelde kaputun içinde yeri olmayan ve motorsiklet kullanıcıları için makbul diye biliyorum sizde öyle bir sorun olucağını sanmam kaputunuzun altında bolcana boş yer var hatta fazla fazla ince diye gidip 100-150 fazla vermenize gerek yok yani..

istanbuldaki mtec fiyatlarından haberi olan yokmu arkadaşlar

Geri