kalorifer 4. kademeden başka çalışmayanlar

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi torpidoyu söküp fan moturunu kontrol ettim..elektrik geliyor,şüphelendiğim ECC ünitesinde sorun yok.şoklamanın etkisiyle fan motoru çalıştı,ama daha önce de böyle çalıştırmıştı usta..Sanırım kömürleri bitik,tamiri var mı yoksa yenisini mi alacağız..yenisine en ucuz 337 tl dediler..GM.

Moderatörün son düzenlenenleri:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Cengiz abi torpidoyu söküp fan moturunu kontrol ettim..elektrik geliyor,şüphelendiğim ECC ünitesinde sorun yok.şoklamanın etkisiyle fan motoru çalıştı,ama daha önce de böyle çalıştırmıştı usta..Sanırım kömürleri bitik,tamiri var mı yoksa yenisini mi alacağız..yenisine en ucuz 337 tl dediler..GM.

Yenisi alınırmı ya 5-TL ye kömürlerini yenilersin olur biter.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yenisi alınırmı ya 5-TL ye kömürlerini yenilersin olur biter.
anladım abi,yarın söküp gönderiyorum bobinaj işi yapan bir yer ayarlayıp kargolayacam.ilgi ve alakana çok tşk ederim..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulunduğun yerde yokmu. Kargo vs uzun sürer.
Sökmüşken kendin bak kömürlerine, belki su alıp oksitlenmiştir, temizlersin düzelir.
bulunduğum yerde yok abi,2-3 bin nüfuslu bi kasabada öğretmenim ben,sanayide ustalar anlamıyor..renault olsa anlarız da opel bizi aşıyor hocam diyorlar.Kalorifer fan motorunu sökecek olduk,usta ısrarla sileceklerin ordaki plastik yapraklığı söktü,açtı baktı burda değilmiş dedi :D sen düşün gerisini..söküp Denizli'ye gönderecem,karda kışta çok zor oluyor,cam buğu yapıyor,üşüyoruz vs..velhasıl ufacık bir fan motorunu bile zor tamir ettiriyoruz anlayacağın abi:confused: