kalorifer fegülatörü lazım...

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın kaloriferi devreye girmiyor diye konu açtım... Nitekim yapılan kontroller sonucu kalorifer beyni ,, rezistansı veya regülatör olarak adlandırılan şu parça ömrünü yitirmiş dediler... bana bunun çıkması lazım... Sayfamızda çıkmacılıkla uğraşan bu işi yapan elinde bu parça olan arkadaşım var ise acil dönüş yapsın... dışarıdan alacağıma burdan bir arkadaşımdan alayım en azından oda hayr görür bende...

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu sıfır regülatör taktırdım fana halen çok yawaş dönüyor devreye girmiyor fan kademeleri devreye girmiyor sorun nedir neyin nesidir çözemedik bir türlü...

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sorunu çözdüm... 3 tane yillarin elektrikcisi diye gecinen ustalar sagolsun beni 450 lira bos yere masrafa soktu ama son dakika kendim çözdüm... ne regulator nede fan motorunda ariza yoktu... bildiginiz üzere vectra c ler polen filtresinin ordaki su tahliye yeri tikaninca biriken su fan motorunun ordan iceri gelir... bu su zamanla fan motorunda paslanmaya yol acar... çözümü ise fan motorunu sokturun ve elinize bir tane balata spreyi ile guzelce temizleyin... arkasindan bir wd40 alin sprey yağ ucunda cubugu var onunla bi guzel fani hafif dondererek yağlayin... soketin oldugu kismi balata spreyi ile guzelcene temizleyin... yagi ise sadece motor kismina serpin... takin eskisinden daha iyi isitacaktir....gecmis olsun...

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eline koluna sağlık. helal olsun. Ne çektiysek iş bilmeyen ustalardan çektik