Kalos - Getz - Corsa

Gördüğüm kadarıyla herkes Getz daha iyidir diyor. Ben de bir kalos buldum onu alayım mı diyecektim. Kalos motoru gm dir diye tercih edecektim. Kalos'a hayır mı diyorsunuz?

neden olmasın abi fena değil kalos,getz de iyi sürümü kolay tercih sizin gönlünden hangisi geçiyorsa onu al abi,saygılar..

kalosu bilmem ama getzin içi çok dandik bence.. bi kapı mandalları var incecik bi garip.. dıştan güzel duruyo.. artı özellikleride fazladır belki ama hayatta corsaya değişmem getzi.. yani ha palio ha getz iç kalitede pek bişey farketmez.. ama önemli deilse sizin için biraz daha araştırın devir ekonomi devri sonuçta..

ya açıkcası ben de corsayı değişmem ama epey fiyat farkı koyuyorlar. İnanın o kadar çok insanla konuştum ki. en fazla 200 tl iniyorlar fiyattan. ben de sıkıldım corsa alamıyosak başka bişey alırız dedim.

Getz in GLS modeli eşimde vardı, (2004) iç malzeme orta kalite de, yakıtı normal.Konfor olarak pek bir artısı yok.Tek begendiğim tarafı arka camlarıda otomatikti, corsa da 2009 da dahi yok mesela.Ancak çok yüksek ve virajlarda yatma eğilimi olan bir araba,ve süspansiyonlari cok yumusak fayton gibi yaylanıyor adeta.şehir içi ve normal kullanım için getz de çok fazla üzmez ama paran yetiyorsa corsa derim.Eşim uzun süre getz kullanıp sonra corsa c ye bindikten sonra farkı anladıgını söyledi (bayan gözü) bence sıralaman corsa-getz-kalos olmali,Piyasa araştırması yaparsan getz-corsa-kalos da çıkabilir ama şu kesin ;kalos bu sıralamada her zaman sonuncu olacaktir.Hem alırken hem de satarken

gerçekten ben de corsa istiyorum. Şu ilana bakarmısınız. Bu kişiyle konuştum en fazla ineceği 17 olur.
http://www.araba.com/1693549.html
Pahalı mı?

Sadece ilan bakarak yorum yapayim, aracin eger kazası, arizası kusuru yoksa 17000 tl normal ama biraz daha indirim isteyebilirsin, 2005 model, twinport motorlu (80 hp) benim aracın aynısı, ben memnunum, sana da tavsiye ederim aracı ve fiyatı biraz daha araştır derim

kalos tipsiz ama ucuz olduğu için tercih edilebilir. kullanımı lacetti gibiyse eğer tavsiye ederim.. corsa pahalı. gerek yok derim...

Öncelikle Abs opsiyonunun olmasına dikkat edin bence eşiniz kullanacaksa..çok önemli bir güvenlik unsuru bu.
Fiyat açısından Corsayı elersek en mantıklısı Getz gözüküyo ki o sınıfta en donanımlısıda o dur..Gayette guzel araba.İnternette sunroof lu, 4 cam otomatıklı getzlerı 15bin ytl ye falan satıyolar.Getz tercih edebilirsiniz bence.

Geri