Kalos - Getz - Corsa

kalos tüplü olması gerek çünkü yakıtı fazla harcıyor diğer durumlarda fiyatla doğru orantılı ama kullanmak kolay oturma pozisyonu yüksek direksiyon yumuşak iş görür bir araba...

Corsa
Kalos
Getz olurdu tercihim. Eski bir kalos sahibi olarak söylüyorum. Araba'ya az çok opel bile diyebiliriz.

Polo alın. Bir arkadaşım getz alıcaktı.. başka bir getz sahibi vazgeçirmiş nedediyse artık.. Polo aldı..

bence de iyi araştırarak uygun bir corsa almak en mantıklısı aama kalos getz arasında da getzi tek geçerim...

eğer direksiyon öğretmekse amaç reno 9 iyice direksiyon geliştirdikden sonra da corsa en azından Allah korusun kaza falan olursa ( küçük tıklamalar falan ) fazla masraf etmemiş olursun ama diğerlerinin parçaları pahalıdır. Fayda/maliyet oranına baktığınız da ben reno 9 derim ilk etapta...

Tabiki corsa ama getzde çok güzel bir araba kullandım sürüşü fln çok iyi hızlanması sürüş pozisyonu frenleri viraj stabilitesi fln gayet iyi bir arabaydı ...

Corsa sınıfının en iyisi. Zaten sınıfının en iyisi olduğunu 2. el fiyatlarındada gösteriyor. Sınıfında en çok tutulan araç olduğu için fiyatları rakiplerine göre biraz daha fazla.

Geri