Kapadokya buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şartları zorlayalım arkadaşlar....Biraz fedakarlık yapalım...gentleman sivas'tan gelecek,emrullah erzincandan...ben kayserinin 100 km ötesinden geleceğim inşallah...Listeyi koruyalım en azından...

arkadaşlar sabah saat 09:00'da nevşehir merkez'de forum alış-veriş merkezi otoparkının giriş kısmında BP var. önü yeterince geniş. dışarıdan gelecek arkadaşlar için bulması kolay olduğu için forum'u düşündük. sabah saat 09:00'da kısmetse BP'de buluşalım diyoruz. cuma yada cumartesi günü gibi telefon numaralarımızı da ekleriz buraya bir sorun olur yada bulamayan olursa telefonlaşırız.

başka fikri olan varsa onlarıda değerlendirmek isteriz. özgüç abi toplandıktan sonra bir aksilik olmazsa yol kenarında bir yerde semaverde çay demleyip içelim ilk tanışma faslımızı gerçekleştirelim dedi. benim düşüncem olumlu.

biz liste dışında 3 yada 4 kişi gelmeye çalışıcağız açıkçası :) muhtemelen bir tanesi bayan. ama arkadaşlar yineliyorum. bayan olmasın erkek erkeğe olalım derseniz nişanlımı getirmeyebilirim.

Son düzenleme:
böyle kapsamlı bir gezi zor ayarlanır arkadaşlar. fırsatınız varken şartlarınızı zorlayın derim bende... tek başınıza gelmiş olsanız gideceğiniz yeri bulmakta zorlanırsınız. bölgeyi bilen forumdaşlarımızın olması zamandan tasaruf sağlayacak.

Bana uyar sabah 6 ' da çıkmam gerek yola...Açmı gelecez...?...:D

eğer çok erken yola çıkmak sorun olursa 09:30'a kaydırabiliriz nevşehir'de toplanma vaktini. akşam dönüş yolunda çok karanlık olmasın diye olabildiğince erken kararlaştırmıştık.

Son düzenleme:
eğer çok erken yola çıkmak sorun olursa 09:30'a kaydırabiliriz nevşehir'de toplanma vaktini. akşam dönüş yolunda çok karanlık olmasın diye olabildiğince erken kararlaştırmıştık.

İyi düşünmüşsünüz...zaten toplanma 9.30'u bulur ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri