kapı fitilleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cello147
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Serum hortumları sıcakta yumuşuyor, soğukta sertleşiyor. Sıcakta yumuşadığı için sorun yok, ama soğuk iklimlerde kışın fazla sertleşeceğinden yeteri kadar görevini yapabilirmi, beni düşündüren konu burası, iş görüyorsa pratik bir çözüm.

savaş abi serum lastiğinin içine de pudra döksek yumuşak tutmaz mı ?? :rolleyes:

savaş abi serum lastiğinin içine de pudra döksek yumuşak tutmaz mı ?? :rolleyes:
Olmaz. Önemli olan lastiğin yumuşaklığını yaz kış aynı kıvamda tutabilmek. Serum lastiğine en yakın örnek cam suyu fiskiyesindeki hortumlar. Onları kışın tuttuysan sertliğini daha iyi anlarsın.

Son düzenleme:
iyi fikir.. paylaşım için teşekkürler..

arkadaşlar kapıların ortasındaki direk üzerinde bulunan fitili nasıl ve nereden bulurum izmirde önerebileceğiniz bir yer var mı...

arkadaşlar kapıların ortasındaki direk üzerinde bulunan fitili nasıl ve nereden bulurum izmirde önerebileceğiniz bir yer var mı...

opel servisine telefon açıp fiyatını sorabilirsin.

izmirde 3. sanayide sırf opel parçaları satan yerler var. ister orjinal isterse yan sanayi olsun adamlar satıyo. ben arabama orjinal GM ön amortisör sordum tekine 110 ytl istediler kdv dahil.

opel servisine telefon açıp fiyatını sorabilirsin.

izmirde 3. sanayide sırf opel parçaları satan yerler var. ister orjinal isterse yan sanayi olsun adamlar satıyo. ben arabama orjinal GM ön amortisör sordum tekine 110 ytl istediler kdv dahil.

arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ben fitilleri sökmeden serum lastiğini taktım, serim lastiğini takarken pudra sürerseniz fitil kanalları içinde rahat ilerliyor, ayrıca fitilin boyu uzun olduğu için serum lastiği 50 cm'den fazla fitil içine girmedi, bende kaldığı yerden küçük bir kesik atarak devam edip daha sonra kesik kısmı yapıştırdım, çok faydası oldu tavsiye ederim.BİRDE SERUM LASTİĞİ ESKİSİ KADAR PİYASADA FAZLA BULUNMUYOR,BEN BULMAK İÇİN BİRAZ UĞRAŞTIM....

Geri