kapı fitilleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cello147
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ben fitilleri sökmeden serum lastiğini taktım, serim lastiğini takarken pudra sürerseniz fitil kanalları içinde rahat ilerliyor, ayrıca fitilin boyu uzun olduğu için serum lastiği 50 cm'den fazla fitil içine girmedi, bende kaldığı yerden küçük bir kesik atarak devam edip daha sonra kesik kısmı yapıştırdım, çok faydası oldu tavsiye ederim.BİRDE SERUM LASTİĞİ ESKİSİ KADAR PİYASADA FAZLA BULUNMUYOR,BEN BULMAK İÇİN BİRAZ UĞRAŞTIM....

arkadaşım o yapıştırma işlemini nasıl yaptın? neyle yapıştırdın?

piyasada özellikle inşaat malzemesi satan yerlerde iran yapıştırıcısı diye bi yapıştırıcılar var, bunu serumu sokmak için kestiğin yere takbik ediyorsun. ondan sonra kesik yerden, havayı suyu bırak senin selamın bile geçmez

.BİRDE SERUM LASTİĞİ ESKİSİ KADAR PİYASADA FAZLA BULUNMUYOR,BEN BULMAK İÇİN BİRAZ UĞRAŞTIM....
Artık kendinden kilitlenir lastikli kayış kullanılıyor, o nedenle serum lastiği pek fazla satılmıyor yakında piyasadan da kalkabilir. Serum lastikleri çok çabuk elastikiyetlerini yitiriyorlar fitil almak pahallı da olsa daha konforlu bence

bu rüzgar sesinden bende müzdaribim. bu serum olayını bir deneyelim bakalım ne olacak ama çıkmacılardan fitil soran varmı yada orada fitil olurmu biliyor musunuz ?

evet

Çıkma fitile güvenilmez bence, kim bilir kaç gün güneşin altında kavruldu..

arabanızın garantisi devam ediorsa garantiden ücretsiz kapı bagaj vs fitillerini ve korumalarını değiştiriorlar bilginize...

Arkadaşlar Kapi Fitilleri Için Turnike Lastiğini Tavsiye Etmem,ben Denedim Hafta Sonu Fitiller Yirtildi çok Zor Bir Uğraş.dikkatli Olmak Gerek.metresi 2 Ytl.

Geri