Kar ve Kaza

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Ynt: Kar & Kış Lastiği

anladım ilgilendiğiniz için teşşekkür ederim peki tutanak tutmam gerekiyor mu ve söylediğim gibi aracı bu haliyle 15 gün ankarada bırakıp mersine gitcem dönüşte yaptırmam sorun olur mu aradan geçen süre açısından?

Bende tutanağı 1 ay sonra tuttum kazadan sorun olmadı resimleri olunca sizin beyanınız yeterli. Bence kaskonun delinmesini o kadar dert etmeyin sonuçta aracı pert etmediniz ya sadece seneye kasko yaptırırken indirimli tutardan faydalanamazsınız.

Geçmiş olsun karlı havada kullananlar için kar lastiği şart. Ben Acil olmadığı sürece karlı havalarda kullanmıyorum. Kartepeye çıkmak hariç :) oranında yolları sürekli temizleniyor

eyupuzger link' Alıntı:
Geçmiş olsun karlı havada kullananlar için kar lastiği şart. Ben Acil olmadığı sürece karlı havalarda kullanmıyorum. Kartepeye çıkmak hariç :) oranında yolları sürekli temizleniyor
+100 kar lastıgı şart..

bende geçenlerde lastiği yardım arkadaşlar kasko karşılıyor fakat cepten almak isterseniz lastiklerimizin tanesi 400tl  walll bilginiz olsun

mcangar link' Alıntı:
bende geçenlerde lastiği yardım arkadaşlar kasko karşılıyor fakat cepten almak isterseniz lastiklerimizin tanesi 400tl  walll bilginiz olsun
400 TL için kaskoyu bozarım hiç affetmem :) Kasko yapıyoruz sonra bozulmasın diye yok onu ben karşılayım bunu ben karşılayayım :) ֖desin kasko okadar para veriyoruz :)

teşekkür ederim arkadaşlar bugün servisleri görüştüm tamponun değişmesi söz konusu olabilir. Karar bana kalmış eğer istemezsem tamponu bi şekilde oraya tutturup çizikler boyama yapılabilir. sizce tamponu değiştirmek mi mantıklı hazır kasko bozulmuşken yoksa onarım mı? Önerileniz benim için çok önemli.

ben aynı durumda olsam tamponu değiştirdim, onarım olursa sonradan sorun çıkma ihtimali oluyor
bence tamponu değiştirip sorunsuz sapasağlam bir tampon taktırmak
ileride satarken de bu küçük kazanın fotoğrafları elinizde olursa bu şekilde oldu diye gösterirsiniz
sonuçta tampon bu hasar alabiliyor ve aracının değerinin düşmemesi gerekir

Geri