Kaza Değil,Cinayet

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Haberlerde görmüşsünüzdür.Minubüs kırmızı ışıkta geçiyor ve karşıdan gelen tankerle çarpışıyor.Bilanço 13 ölü + yaralılar.
Televizyoncunun biri alıyor mikrofonu eline dolmuşçulara yorumlatıyor kazayı.Biri diyor ki
-'' Abi ecelleri gelmiştir ölmüşlerdir.Kazadır olur'':eek:
bir diğeri
-''dolmuş kurtaramamış kırmızıda geçer dolmuşlar,tanker bozmuş işi '':eek:
bie başkası
-''şoför o yolu biliyordurda ondan kırmızıda geçmiştir.,Sağdan kurtarmak istemiş ama tanker bozmuş işi.''

arkadaşlar ayakta balık istifi yolcu alan kırmızıda son sürrat geçen ve de 13 kişinin ölümüne neden olan minübüs şöförüne yapılan yorum bunlar.

.Nasıl bir cehalet.Yollarda bu zihniyette yüzlerce şoför mü var.O zaman kelle koltukta yollarda araç sürüyoruz.
Allah hepimizi korusun.

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef ülkemizde insan değeri yok denecek kadar az geçenlerde hatırlarsanız terörist grup istanbulda bir askeri servis yapan bir sivil otobüse saldırı yapmıl ve uzman çavuşun kızı vefat etmişti anlatabildim mi bilemiyorum sigorta şirketi tarafından verilen tazminatlar ise işin tam olarak ayıbını ortaya çıkartıyor otobüs için verilen tazminat vefat eden kıza verilen tazminattan daha fazlaa
insanın değeri bir otobüs kadar yokk maleseff

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
trafiğe çıkmaya korkar hale geldik. bunlar gibilerin yüzünden sırf cehalet. adamlar sanki at arabası kullanıyor. trafikte bu tür şöförler çok fazla. çok dikkatli olmak gerek ne kadar iyi şöför olursan ol karşındaki canavar olunca kaza kaçınılmaz olabilir.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ana yola cıkıyorum trafik 3 4 şerit saga akıyor ama pat tam donuyorum sagımda minibus indirme bindirme yapıyor, soldan otobus geldi ve capraz arada kaldıgım için sakin otobusun gecmesini bekliyorum çünkü sıkıştım arada.

ama bi baktım arkadan daat daat korna sellektor baska minibus. e arkadas yol mu var? çıkardım elimi dışarı ne var dedim atıştık. 2 3 gundur bunun gibi yol vermeyen kırmızıda gecen trafigi felç eden kaçtane daha gördüm. şerefsiz bunlar.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunları dolduracaksın o minübüse, kaynatıcaksın tüm kapıları-camları... Süreceksin o tankerin üzerine bak o zaman o erkeklerin yorumları ne oluyor ?!!... Haberi bende izledim hele ki aralarında bi tanesi var ki her lafa maydonoz olan bi lavuk, valla İstanbul'a gidip, bulup, burnuna kafayı koymak geldi içimden...:mad: Öyle bi konuşuyor ki hergün yaptığı olayları anlatıyor, tekerleki tabut kullanıyorum diyor resmen... Ben olsam bende geçerdim kırmızı da hata tankerin diyor...!!!! Al sana direk ''katilim'' itirafı... :mad:

Karaktersizler daha 2 ay önce kendilerini yakıyorlardı ayakta yolcu başına ceza yasalaşacak diye sonra araç başına cezaya döndü şimdi işlerine geldi, rahatladılar saçma salak yorumlarla insanı delirtiyorlar... :mad:

Allah biliyor ya eğer ben o kazada canı yananlardan biri olsam üzerine bir de bu haberi izlesem kesin onu kendi dolmuşunun arkasına bağlar sürüklerdim...! :mad:

Benim camımdaki bir numara filmlere ceza kesen Türk Polisi, ki yasak olan bişeyi yaptığım için hak ettim cezayı ama o dolmuşlar ağzına kadar dolup boşalırken hatta o haldeyken bir de bi sürü kural hatası yaparken acaba nerede ne iş yapıyorlar merak ediyorum...?! :confused:

Türkiye'nin özellikle büyük illerinde hep aynı dolmuşlar, taksiler, halk otobüsleri... Düzgün kullanan bir elin parmağını geçmez gerisi kasap... Bunları görmemek için kör olmak lazım... :(

Ülkenin tepesindekilerin altından o tank gibi mercedesleri alıp sadece 3 gün toplu taşıma araçlarına bindirsek belki bu işe bi çözüm bulurlar...Aksi halde kimsenin umrunda değil bu canavarlar... Bu haber sadece büyük olduğu için Tvlere yansıdı... Yoksa bunların trafikte sebep olduğu kazanın haddi hesabı yok...! :mad:

Benim şahsi düşüncem bunların tek çözümü var ; METRO... Şehrin her yanına döşeyeceksin rayları, kaldıracaksın hepsini ne kadar taksi, dolmuş varsa... :good:

O dolmuşçulara, taksicilere de makinstlik yaptıracaksın, ray olduğundan sıkıntı olmaz, O zaman bu trafik rahatlar... :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazı çok uzun alıntı yapmıyorum ama içimden geçenleri harfiyen anlatmışsın :good:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MİNİBÜS şöförlerini çocuklarıyla 1 hafta boyunca istanbul trafiğinde dolaştıracan anlarlar o zaman
allah kaza bela vermesin

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dolmuşcuların hepsi aynı onlar arabasına binenleri insan değil canlı para olarak görüyorlar onların gözünde değeriniz tarife neyse odur mantıkları sadece para üstüne kurulu...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıstanbulda sırf bunlar yuzunden mınıbus yoluna cıkmıyorum cunku araba kullanmaktan sogutuyorlar ınsanı ..