Kaza geliyorum dedi.

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoraf0047e.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fotoraf0048.jpg
fotoraf0049cd.jpg

herkese iyi akşamlar diliyorum. fotoğraflardada göründüğü üzere ne yazık ki talihsiz bir kaza geçirdim. ve bir özel servisten tamir için fiyat aldım. velhasıl bana fiyatlar hiç güven vermedi. sizlerinde fikrini almadan bu tamir işine kalkışmayayım dedim. yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler.

yazıp verdikleri listeyi aynen yazıyorum
KDVSİZ FİYATLAR:
sol ön çamurluk : 170
sol ayna : 400
sol kapı kolu: 185
sol çamurluk sinyali : 25

ARKA KAPORTA
sol çamurluk: 150 (bunun ne ücreti olduğunu hiç anlamış değilim)
Sol arka çamurluk ( Düzeltme boyama) : 300
Sol ön kapı (düzeltme boyama) : 200

GENEL TOPLAM : 1.680 (KDV DAHİL)

bunun yanında birde hazır el değmişken arka tamponda önceden oluşan parmak kadar delik vardı , jantlarda ufak tefek çizikler, birde triger vs. bakım fiyatlarını sorayım dedim.

onlarda şu şekilde ( fiyatlar kdv siz)
ARKA tampon ( düzeltme boyama ) = 200
2 adet jant boyama = 180

Triger set (işçilik dahil) = 400
4 adet buji = 40
periyoduk bakım =150

KDVLİ GENEL TOPLAM = 2820 TL.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Keyifli forumlar...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam gecmıs olsun öncelikle ;

Sanırım ayna dısında degısım olmucak tamamen duzeltme ve boyama olucak anladıgım kadarıyla ...

Fıyat konusunda bırsey dıyemıycem fakat yakın bı zamanda aynasını arkadasım cıftkurlarda 300 lıra gıbı bı fıyata degıstırmısdı ..

Diğer yandan kaskonuz varsa mini onarım dahilinde 30 cm göcuklerı tamir edebiliyorlar boyasıyla beraber .. isterseniz sadece kapınızı ve aynanızı yaptırın gerı kalan ön ve arka camurlugu mını onarımdan yaptırın autokıngden bence yapıcaklardır , cunku daha gecenlerde benım komple tamponu tamır edıp komple boyadılar ki 30 cm den daha da fazla tutar , kasko bozulmadan ...

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onunla geçmiş olsun.

sağolun...

Hocam gecmıs olsun öncelikle ;

Sanırım ayna dısında degısım olmucak tamamen duzeltme ve boyama olucak anladıgım kadarıyla ...

Fıyat konusunda bırsey dıyemıycem fakat yakın bı zamanda aynasını arkadasım cıftkurlarda 300 lıra gıbı bı fıyata degıstırmısdı ..

Diğer yandan kaskonuz varsa mini onarım dahilinde 30 cm göcuklerı tamir edebiliyorlar boyasıyla beraber .. isterseniz sadece kapınızı ve aynanızı yaptırın gerı kalan ön ve arka camurlugu mını onarımdan yaptırın autokıngden bence yapıcaklardır , cunku daha gecenlerde benım komple tamponu tamır edıp komple boyadılar ki 30 cm den daha da fazla tutar , kasko bozulmadan ...
teşekkür ederim kardeşim cana gelceğine mala gelsin diyorum.. sol ön çamurlukla ayna değişecek diğerleri boyanacak. kaskom var ama teferruatlı işler düşündürüyor beni ne kadar vakit alacağıda malum insanın hiç bulaşası gelmiyor:( sonuç itibariyle çiftkurtlarda fiyat 300de burada 400 ise bariz bir uçurum var bir özel servis için çok düşündürücü fiyatlar... yorumların için teşekkürler kardeşim..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen fazla bir hasar yok aslında ayna ve kapı kolu degısıcek , geri kalan rötuş ve düzeltmeler .. Kaskodan verırsen uzun süreceği kesin 1 haftada anca cıkartıp verırler ama cebinden ödersen 2*3 gun max

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım cok gecmis olsun

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabanın hiç bir yerinin değişmesinin gereği yok bence ayna alınır diğerleri düzeltilir boyanır. geçmiş olsun...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar bence çok iyi az bile vermişler bana göre ve tecrübelerime göre..