kaza

eflanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler. Sorun tamponda değil bagaj kapağında . Kaza yapanlarda hiçbir evrak yok saatlerce bekledik getirecez dediler evrakları.Elimde yinede rapor olsun belki bişey vardır casko için ama nerde . Bende bastım geldim. Böyle araçlar trafikte nasıl dolaşıyo analamadım. Kaportadaki ezikliği sonra farkettim.

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen aynı şekilde kırmızıda durdum. Ama ani fren falanda yapmadım. 1-2 sn sonra arkadan güm diye ses geldi. Kız arkadaşımla ben yerimizden sarsıldık. Dedim gitti arabanın arka. El frenini bir çektim ki elimde kalacaktı sinirden. Kapıyı açtım arkadaki albea nın ön tarafında ızgara mızgara kalmamıştı. Kesin benim arkası gümlemiştir dedim. Arabanın arkaya bir dolandım sadece plakalık kırılmış benim. Adam o sırada konuşuyor ben hiçbirşey demiyorum. (Yok kırmızıda geçeceğini sandım o yüzden durmadım vs vs) İyice baktım ne çizik ne göçük birşey yok. Neyse güvenmedim.
Dedim adama "ver cep telefonunu" adam numara yazıyordu. "Yok yok gerçek cep telefonunu ver sonra arabanı çalıştır gidiyoruz servise" dedim. adamdan aldım cep telefonunu. Peşimden tin tin geldi servise çektik. serviste adama gösterdim. Hiçbirşey yok arabada. Sadece içerden iki üç çekiç darbesi lazım abi dedi. hemen söyle ne kadar bunun cezası dedim. 40 lira dedi. adama döndüm ver 40 lira dedim. aldım 40 lirayı. Sonra servise dedim haftasonu arabayı getiririm. ben aldım arabayı gittim. Ne uğraşacam yaww. Adam vurmuş bana. Bu tür durumlarda adamların beni madur etmesine izin veremem.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.
opele arkadan vuranlar hep aynı kaderi paylaşıyo,bana da bi reno19 aynı şeyi yaptı,tamponunu bagaja koyup gitti.