kaza

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oktylmz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oktylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonunda ilk kazamı yaptım :) yarın servise götüreceğim sizce kapılar değişirmi onarılırmı arkadaslar IMAG0147.webp

IMAG0148.webp

IMAG0151.webp

IMAG0152.webp

Geçmiş olsun, kapılar tamir edilebilir, çok büyük hasar yok, tabii servisin tutumuna bağlı!

Kaskon varsa değişir, yoksa tamir edilir :(.

Öncelikle geçmiş olsun. Kaskon vardır diye tahmin ediyorum. Sanayide iyi bir kaportacı bul. Onlar değiştirmeden on numara yapıyorlar. Hem servisten hızlı olur hemde aranın orjinalliği bozulmamış olur. Kaportacılarda kasko şirketleri ile anlaşmaları oluyor genelde.

Kapı değiştiğinde neden aracın orjinalliği bozulsun ki? Ben olsam tamir edilmesindense, yeni kapı takılmasını tercih ederdim. Sonuçta orjinal kapı takılmayacak mı bu araca? Tamir edilirken düzgün yapılamazsa, esas o zaman bozulur orjinalliği bence.

Ben bu tarz durumlarda yetkili servisten başka bir yere gidilmemesi taraftarıyım. Ama elbette tercih meselesi.

Geçmiş olsun. Umarım en büyük kazanız bu olur.

ikinci el alıcısı değişmiş parça deyince vazgeçiyor siz tamir yoluna gidin... mümkünse tabi..

2 opel tek kaza geçmiş olsun

Şahsi Fikrim O Kapı Tamir Olur bendede olmuştu eskisinden farkı olmaz emin ol
Birde yazık kapı değişmesin Ekonomi Paramız Uçmasın Yurt Dışına
resimlerini sakla boya neden oldu açıklaması kolay olur yazık değitirmeyin

Kaskonuz var ise ,kazaya dair kayıtlı fotoğraf ve baskı yapılmış fotoğrafı saklayın ve değişim yaptırın derim ben.Geçmiş olsun bu arada

Geri