Kia Sorento mu Nissan qashqai mi ?

onurka84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.postaciyiz.net

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sorento derim ama model vergi ve 2.el avantajı açısından nissan daha akıllı bir seçim olur...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba Aracımı Yakın Zamanda Satmayı planlıyorum.Aracımdan çok memnunum ama Biraz geniş bi araç alma niyetindeyin.Bütçem 50.000 tl Aklımda iki araba var sizce hangisi yorumlarınızı alayım..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...an-qashgai-1-5-dci-visia-dizel-96914869/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...den-orjinal-full-full-emsalsiz-94973982/detay

bence nissan çünkü artık sorento eski kaldı.
nissanı daha çok tercih ediyorlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tabiki Nissan Qashqai.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ikisinide tavsiye etmem...
ikisinde de yolculuk yaptım...
sorento çok kaba, langır lungur, gürültülü bir araç...
quashqai'ninde arkası çok dar gelmişti, kafam yan gitmiştim... ama çok sessizdi...
Bana kalırsa temizinden bir Honda CR-V tavsiye ederim... 40-45 arası gideri var...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorento patronda var bizim 2006 ex g.gri. araba daha 77 binde. 140 bg'miş ve esp yani vsa yok. üzerindeki lastikler daha 2000km yapmadı ama viraja bir giriyorsunuz araç direk savuruyor. güvenlik hiç yok desem yeridir. araçta abs airbag sunroof'tan başka donanım yok. benim vectranın bile en boş comfort donanımında yağmr sensörü far sensörü var kararan dikiz aynası bile koymamışlar. bagajı geniş arka koltuk yayla gibi. sürücü koltuğu elektrikli. yazın klima açıksa km 1 tl yakın yakıyor. 50 tl benzınle max ben kullandım 71 km yaptı. patronda satacka ama aracın uzerınde suanda hak mahrumiyeti var. ya başka marka alaak yada 160 bg olan vsa'lı yine kia sorento alacak. vsa'sız yolda durmuyor diye.

onurka84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.postaciyiz.net
Yorumlarınız için teşekkürler..Honda Crv Güzel araç yakıt tüketimi nasıl acaba

uguryilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de honda iyidir. lpg yi taktın mı süper olur. yakında honda da garantiyi bozmadan lpg uygulamasına başlayacak.

uguryilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu da var. şimdi jip aldın mı bence tabi en az 2000 cc olacak, en az 150 hp olacak ve manuel olmayacak. nissanın jipi bana göre binek araçtan tek farkı biraz daha yerden yüksek olması.