kilometre düşürme.

bugün konuştum arkadaşımla tekrardan.gece telini açmış aracın önceki sahibi konuşmuşlar.adam verirsen ver sen bilirsin demiş.bir de tehdit etmiş güzelce.adamlar bu işin mafyası olmuş sanırım.istanbuldan şirket araçlarını al.ankara plakaya çevir, kmyi düşür,dışardan gelene okut.iyi iş valla.adam bir arabadan en az 2500 lira kaldırsa ayda en az 50 bin lira para.biz de memur memur çalışıp didiniyoruz üç kuruşa...

çağatay selimoğlu; farlar kıyak olmuş.astra f bende de var.satıp satmama arasında kalıyorum.satmasam güzel aksesuarlar takmayı düşünüyorum.ama bir yandan da acaba sürekli sorun yaratır mı diye düşünüyorum.12 yaşında araba acaba büyük problemler çıkar mı? bakımlarını ihmal etmeden acaba ne kadar daha binebilirim.araç 166 bini buldu.

kardes benimki daha 79,000 de öyle aman aman bi sorun çıkarmadı ama siteden falanda görüp duyduğumuz düzenli bakımlarını yaparsan basına pek bisey gelmiyo ama bakımları aksatmıcaksın tabiki benim araç sıfır alındı faturası falan hala duruyor satıp yenisini almak zor oyüzden bunu daha düzgün bi hale getirmekten baska sansım yoktu:D

son servis kayıtlarında 215bin görünmesi size bir koz sağlamaz mahkemede,

95binde aldığınıza dair elinizde herhangi bir belge var mı?
karşı taraf, aracı aldıktan sonra km sayacı ile sizin oynadığınız tezini ortaya koyabilir...

aracı alırken yaptırdığınız check up raporunuz var mı?
orada 95bin km de olduğu belgelenmiş ise kozunuz vardır.
satış tarihi ve check up tarihi belli olduğundan mahkeme sonucu lehinize olacaktır.

1. cisi ustanın anlaması lazımdı 2.cisi fiestaların %80 i şirket arabası bunu dikkate alsaydınız keşke ama suç sizin değil, ama üzülmeyin kasasında darbe değişen yoksa güle güle kullanın mahkemeyede verseniz bi sonuç elde edemezsiniz para verilip mal teslim edilmiş mahkeme bunu dikkate alır ayrıca noter sorar beğenip aldın mı ,satıcıyada paranı aldın mı diye siz boşverin güle güle kullanın o motor sizi idare eder.

Aracın plakasının değiştiğini nasıl anladınızki ben onu anlamadım? Ankara plakalı bir aracı servi kayıtlarına yazında daha evvel stanbul plakalı olduğunu anlama şansınız olamazki????

sağlık olsun opel fort gibi araçlarda kliometreye fazla takılmamak lazım
araç temiz bakımları zamanında olmuşsa önemli değil bence vatandaş şahin arabayla 1.000.000km yol yaptığına göre opel ford gibi arabalar daha fazlasını yapar tabi düzenli bakım şartıyla yinede geçmiş olsun

terbiyesizlikten başka bişi diil
bu adamlar sonra hak hukuktan bahseder bide
geçmiş olsun dostum ne diyim
büyük heveslerle alınan ve kırılan hevesler üzücü haklısın

teşekkürler.

Geri