kilometre düşürme.

selamlar.

araç galericiden alınmadığından muatap da bulamadık.adam al-satçı.birkaç kez aradık açmadı sonra kartı kırdı attı heralde ulaşamadık sürekliğ kapalı.adam çakallık edip sağdan soldan araba düşürüyor ankara araba pazarına götürüyor.anadolunun değişik illerinden ankara arabası temizdir düşüncesiyle bir-iki günlüğüne gelebilmiş araç alıcılarını hedef seçerek aracı satabiliyor.sıcaktan-yorgunluktan ve araç aramaktan artık helak olan kişi de inanıp alıyor.
yanlışımız şu oldu ki:aracı sıradan tanıdık bir ustaya götürdük baktırdık.opel özel servisinden ayrılma ve her araca bakabilen bir usta.keşke yetkili servise götürseydik.olmadı sağlık olsun ne diyelim.
araç dış görüntü bakımından gayet güzel.ancak kullanımın 3. ayında üstten yağ sızması vardı araç motor bloğunda.başka sorun olup olmadığını da bilemiyorum.

Herşeyden önce geçmiş olsun. Bizim ülkemizde bazı uygulamalar için yazılı belge gerekir diye düşünüyorum. sözle söylenen hiçbirinin kanıtı olmadığı için doğrulunu ispat etmek mümkün değil. Alim unutmuş , kalem unutmamış.Tabiiki benim düşüncem , yanılabilirim.

Saygılar

aslında bazı durumlarda illegal yollara başvurmak ne yazık ki farz oluyor.
vereceksin birkaç kuruş, git paramı kurtar sana 3000 lira diyeceksin ki senden başkasına yapamasın bu pisliği.ancak o işler bize ters.umarım dişli birine denk gelir de alır boyunun ölçüsünü.

KARDEŞ BENCEDE SENİN USTAN BUNUN FARKINA NASIL VARAMAZ Kİ ? 90 BİN NEREDE 215 BİN NEREDE SİZ SİZ OLUN ARAÇ KONUSUNA KESİNLİKLE KİMSEYE GÜVENMEYİN YETKİLİ SERVİSE VERİN 150 TL PARA GİDİN GECMİŞİNİ ALIN ADAMLARDAN BEN SİZE BİR OLAY ANLATIYOM ISPARTADA OLAN BURADA MESR BİR GALERİDEN ADAMIN BİRİ ARABA ALMIŞ ARAÇIN HERŞEYİ TAS TAMAM BORCU YOKTUR YAZISI ADAM PLAKA CIKARMIŞ 3 AY SONRA POLİS YOLDA DURDURMUŞ ADAMI DEMİŞKİ BU ARAÇ CALINTI CALINTI KAYDI VAR ADAM NASIL OLUR DEMİŞ BEN ALDIM PARASINI ÖDEDİM PLAKASINIDA SİZ VERDİNİZ ARABAYI ADAMDAN ALDIlar adamda sadece cıkardığı plaka kaldı elinde galarici ye gitmiş böyle böyle diye galerici demiş ben ne yapam demiş borcu yoktur yazısı var işte ne istiyorsun benden diye.adamlar mahkemelik borcu yoktur yazısını veren maliye bille mahkemelik oldu hiç birşey olmadı iştebakın türkiyeden neler oluyor

fransada arkadaşım var 200.000 300.000 km ler bizim için normal diyor çok fazla km ye takılmayın temiz bakılmış 200.000 deki bir aracı temiz bakılmamış 100.000 deki bir araca tercih ederim...

Cok yapılan bır durum km dusurme gecmıs olsun valla, benımde bır kac sene once mercedes clk200 um vardı aracı galerıye vermısdım 120.000 km de satıldıkdan snra aracı bı kafenıın onunde gordum alan kısı basında duruyodu muhabbet ettık arabayı 120bınden 90 a dusurmus galerıcı ama bsey dıyemedım :( yanı cok buyuk dolandırıcılık aslında

* Kimse darda kalmadıkca elindeki malı ucuza vermez. Bir mal ucuza satılıyorsa şüphelenmek lazım. Araba piyasasında bu tür olayları çok sık yaşamıyormuyuz? Bir yakınımız temiz bir aracı biraz pahalı aldı diye eleştiririz. O adam o pahalı araca sorunsuzca binerken bizim hesaplı olarak aldığımız aynı model aynı marka aracımızın kronik sorunları nedense hiç bitmez. Ucuz etin yahnisa yavan olur derler.
* En üzücü durum ise bu sahtekarlar ağzınlarından Allah kelimesini düşürmezler, ama Allah'tan korkmazlar, kul hakkı yerler, haftanın 6 günü adam kandırıp günah işlerler cumaları da utanmadan günahsız cemaatle bir olup saf tutarlar, evinde çoluğunu çocuğuna dürüstlük dersleri verirler.

Zaten galericiden araba alırken araba cilloptur çiziği bile yoktur ama sen satacaksan boydan boya boyalıdır hatta taklalıdır

Geri