Kiş lastiği alacaklara duyurulur!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aduken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı olsun almışsınız kazasız belasız sürüşler, sitede daha pahalı siz yinede uygun almışsınız

piyasada lastiğinizin fiyatı 285tl civarı tabi tek çekim için taksitle ne olur bilmiyorum, michelin pahalı lastik aynı boyutta goodyear ug8 230tl, ödedediğiniz michelin lastik fiyatı öyle uçuk kaçık bir rakam değil hayırlı olsun

Son düzenleme:
alelacele aldım, acıkcası keşke daha ucuzunu alsaymışım, neyse 3-4 sene sonra
yenisini alırken daha ucuzunu alırım o zaman

İçiniz rahat olsun, alınmış alınmıştır. Her ebat lastiğin kendine has bir fiyatı vardır. Mesela benim aracıma göre olan kış lastiğin (195x65x15) liste fiyatı 185.00 TL olarak görünüyor. Aldığım seneki fiyatla karşılaştıracak olursam lastiklere fazla bir zam gelmemiş.

alelacele aldım, acıkcası keşke daha ucuzunu alsaymışım, neyse 3-4 sene sonra
yenisini alırken daha ucuzunu alırım o zaman

öyle bir pişmanlığa gerek yok boşa fazla vermediniz continental TS850den sonra piyasadaki en iyi lastik Alpine A4.
attachment.php
attachment.php

Ekli dosyalar

• 2.webp
    2.webp
    56.8 KB · Görüntüleme: 58
  • 3.webp
    3.webp
    27.3 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
bu degerlendirmeyi nerden buldunuz ?

Nokian a ne dersiniz? 205 55 16 nokian için 240 Tl fiyat aldım. Bizim araç 215 normalde , kış lastiğinde bir alt ölçüyü takmak nasıl olur?

O boy için benim aldığım fiyatlar da aynı idi. Ancak model olarak 240'ı sadece A3 ve D3 modeline verin.

WR G2 modeli hepsiburada.com da 190TL'den satılıyor, ondan aldım. Ekim 2012 üretimi çıktı. Gayet memnunum.

Geri